Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Problemsas su 205 sankabos trosu...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 13

#1 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2006 rugsėjo 14 - 12:43

Pametėkit mintį kur dar ieškot 205'tam sankabos troso? :huh: Praskambyta: Žibintas, Belfortas, Meharis, Tanagra, PA, AutoGA, Delada, CP, Autoindra, Autoaibe, Baltic auto parts, Autoja, Dagris, Alterna, Detalita, Kemi... Mehary lyg tokia, ale šarvas keliais cm ilgesnis - gal bandyt jimt? :huh: Žibinte turi vieną variantą, ale reik žėt, na ir kaina kandžiojas... -_- PA vieną tur - pagal išmatavimą lyg ta - važiuosiu žėt... -_- Visur kitur nėra... :mellow:
  • 0

#2 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2006 rugsėjo 14 - 12:46

ROBETAS, Klaipėdoje. Prieš porą mėnesių keičiausi, su nuolaida už trosą man gavosi ~30Lt.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#3 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2006 rugsėjo 14 - 12:50

ROBETAS, Klaipėdoje. Prieš porą mėnesių keičiausi, su nuolaida už trosą man gavosi ~30Lt.

Reiktų Vilniuj... :unsure: Tikiuos iki savaitgalio pasikeist... :(

Jei ne - aišku savaitgaly Kauno Meharis arba Robetas gal turės... :unsure:
  • 0

#4 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 14 - 13:40

Kemi, a1? kazkada lyg kemyje pirkausi...
  • 0

#5 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2006 rugsėjo 14 - 13:57

Turiu namuose, kaune - 867688982

Nuo kokios mašinos jis?

Kurši> Kemis netur...

A1 ATRODO SURADO ... Posted Image

Šį pranešimą redagavo Mamutas: 2006 rugsėjo 14 - 14:21

  • 0

#6 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2006 rugsėjo 14 - 14:15

Jeigu ką pas mane mėtosi nuo migo geras
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#7 amalas

amalas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 201
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Juodas P205 XS 1.4 '89m. (ex),
    Juodas P306 XT 1.8 '94m. (ex),
    Raudona Toyota Corolla 1.4 VVT-I '03m. TTE styling.

Parašyta 2006 rugsėjo 14 - 15:48

O dėl kokių priežasčių jį prireikė keisti? (Klausiu dėl to kad pas mane sankaba "ant pačio galo" ir visada tokia buvo nuo tada kai pas mane).
  • 0

#8 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2006 rugsėjo 14 - 23:39

O dėl kokių priežasčių jį prireikė keisti?
(Klausiu dėl to kad pas mane sankaba "ant pačio galo" ir visada tokia buvo nuo tada kai pas mane).

trūko plastmasinis antgalis už kurio pedalius kabinas... Kai apžiūrėjau trosą nujėmęs, tai pamaniau ir gerai, kad trūko... :unsure: Pats trosas šarve vos vaikšto, reguliavimo varžtai užrūdiję, kad nė krust, žodžiu kiek jam metų bijau ir spėt... :mellow:

Taigi - baisingas DĖKUI Kuršiui už patarimą ir a1'am už trosą, malonų aptarnavimą ir nuolaidą... :rolleyes: Trosiux su nuolaida kainavo 28lt... :wub:

Sankaba dabar mynkosi dukart lengviau ir maloniau... :)~ Ir blyn nesuprantu ar tai placebo ar aš iš tikro negirdžiu jau to šnypštimo numynus sankabą... Gal ten ne išminimo guolis buvo? Bet paklausysiu ryt, nurimus aistroms ... :)

Tigi keli pastebėjimai:

Netikėkit jei Vilniaus Meharis jums 205 pugui (bent cti/gti) siūlys pirk universalų plasmasiuką su tokia špylka ant troso galo už 15lt ir gulsis kryžium, kad tyyykrai tiks - jie meluoja (jo, jie tau meluoja)...

Nesidžiaukit jeigu viską sudėję po kapotu jus apims palaiminga mintis "beliko kilpa ant pedalio užmaut" - nyfyga, pedalio neatsukus jos niekaip neuždėsit - pritrūks 1-2mm tarpelio tarp pedalio ir kėbulo... O dabar pamiršę džiugesį pagalvokit - ar aš turiu du 16 raktus? (ačiū kzinui, išgelbėjusiam padėtį)...

Jei pas jumi atsukus du akumo laikiklio varžtus, laikiklis nenusijama - nepergyvenkit - galima ir nenuėmus - tiesiog palavinsit savo ginekologinius įgūdžius...

REZULTATAS: apdaužyti pirštai, pajuodusios panagės, sutaupyti 50lt, ir toks nedidelis, bet malonus pasitenkinimas... :)
  • 0

#9 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 15 - 00:37

REZULTATAS: apdaužyti pirštai, pajuodusios panagės, sutaupyti 50lt, ir toks nedidelis, bet malonus pasitenkinimas... :)

cia turetu panasiai ...

Posted Image


Nesidžiaukit jeigu viską sudėję po kapotu jus apims palaiminga mintis "beliko kilpa ant pedalio užmaut" - nyfyga, pedalio neatsukus jos niekaip neuždėsit - pritrūks 1-2mm tarpelio tarp pedalio ir kėbulo...


nu kad pavyksta ir neatsukus pedalo :rolleyes: ...nu gal kad ant pastarojo montavimus pradeciau pirmiau ;)

O dabar pamiršę džiugesį pagalvokit - ar aš turiu du 16 raktus?


ka cia sukai tokio? :unsure:

Šį pranešimą redagavo rally69: 2006 rugsėjo 15 - 01:15

  • 0

#10 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2006 rugsėjo 15 - 05:44

nu kad pavyksta ir neatsukus pedalo :rolleyes: ...nu gal kad ant pastarojo montavimus pradeciau pirmiau ;)

nesvarbu nuo ko pradėsi - tarpas tarp pedalio kablio ir kėbulo - pernelyg mažas - ta plastmasinė troso gale nei iš šono, nei kaip kitaip neužlenda - nei kaip pedalius viršui, nei kaip apačioj ... :unsure:

ka cia sukai  tokio?  :unsure:


Nugi pedaly... :)
  • 0

#11 RAIMA

RAIMA
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 947
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:20C5

Parašyta 2006 rugsėjo 15 - 06:16

Tokį pat malonuma apturėjau prieš 3-4mėn.tik troso nekeičiau(problema buvo su pačiu pedalu). 605-am kad nuimti pedalą reikėjo visą saugiklių bloką lupti žemyn :mad: O ir trosą pastatyti atgal į vietą iš po kapoto - patikėkit pavyko tik "metadom naučnovo tyka" :mad:
  • 0
Napugali kata sasiskoi...
Jeigu pas Jus namie yra graužikų, išmuškit dantis jie bus čiulpikai.

MO pinhole camera

#12 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2007 gruodžio 07 - 09:56

pst: istorija kartojasi... B) kad nekurt naujos temos... ash kazhkam atidaviau senajy sankabos trosa - neprisipazhinsit KAM? :unsure: :)
  • 0

#13 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2007 gruodžio 07 - 10:09

Jei pas jumi atsukus du akumo laikiklio varžtus, laikiklis nenusijama - nepergyvenkit - galima ir nenuėmus - tiesiog palavinsit savo ginekologinius įgūdžius...

Tu cia apie koki laikikli uzsiminei? Cia apie ta, prie kurio kabinasi greiciu deze? :unsure:
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#14 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2007 gruodžio 07 - 10:15

Tu cia apie koki laikikli uzsiminei? Cia apie ta, prie kurio kabinasi greiciu deze? :unsure:

ne, nu ta lekshte ant kurios akumas padetas...
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0