Peršokti prie turinio


Nuotrauka

del ausinimo.


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 15

#1 brazas

brazas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 30
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:peugeot 605 SRi

Parašyta 2009 vasario 28 - 13:43

sweiki. yra tox negeras reikalas. dapilt antifrizo reikia nu kas sawaite kazkur. langas is widaus rasoja, nuputimas nelabai padeda. susiradau forume kaip pasikeist peciuko tarpine, bet pries ardydamas noriu pasitixlint, is kur zinot ar parejo tarpine ar pats peciukas. o gal problema kur kitur? gal kas minciu kokiu?
  • 0
Posted Image

#2 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2009 vasario 28 - 15:51

Tai nusimi ta dankti kur po bardacioku ir pasisvietes pasiziuri ar tarpinukes. Jei langai smarkiai rasoja tai jei gers antifrizas turetu jaustis saldumas burnoj. Buna langai rasoja del nekeisto salono filtro, o dar blogiau kai jis lapais ir siukslem uznestas.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#3 brazas

brazas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 30
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:peugeot 605 SRi

Parašyta 2009 kovo 02 - 19:43

pasikeiciau :) dqwiese su draugu per valandzike susitwarkem. reikia tiketis kad beda cia ir buvo, nes nesinoretu keist radiatoriaus. uz poros dienu bus matyt :)
  • 0
Posted Image

#4 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2009 kovo 02 - 21:52

ar sunkiai sekesi istraukt vamzdzius is radiatoriaus? kokio diametro pirkai tarpines?
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#5 brazas

brazas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 30
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:peugeot 605 SRi

Parašyta 2009 kovo 03 - 22:50

gaidys gavos. kazka netaip padariau :huh: dabar antifryzo uztenka valandai, max 2 . pasirodo tex keist radiatoriu ir peciuka, tex padziaut sawo pezuka kuriam laikui :unsure: o gumeles pirkau tokias: viduj 22mm, is isores 26 mm, storis apie 3mm, vieneto kaina 3lt. uzsimove labai gerai. vienam tai butu teke pavargt. o dabar draugas patrauke tuos du aliumininius vamzdzius is lauko, t.y atidarius kapota, ten kur ieina i rema, pasitraukia pora cm tik, bet to uztenka kad tie aliumininiai vamzdukai lengviau issitrauktu ir pasikeistu ( as is vidaus dirbau) zo dwiese per val susisukom, tik gaila kad ne ten beda buvo. beto pirkau gumeles pezo centre, emiau 4 (del viso pikto), daviau 20, tai grazos atidawe 10, nes smulkiau neturejo kasoj :D du litus gavau dowanu, mazai naudos, bet... :rolleyes:
  • 0
Posted Image

#6 wolfas

wolfas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 106
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Opel Signum , P406 - visas veikiantis atiduotas shrotan

Parašyta 2009 kovo 14 - 21:55

406 pečių CP servise už 450 Lt pakeitė prieš porą metų ... teko visą panelę nuiminėti ... tris dienas pralaikė
  • 0
Ex - Peugeot 406 ( atiduotas šrotan ) OPEL Signum 2.2 dti - darbinis namų arklys

#7 brazas

brazas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 30
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:peugeot 605 SRi

Parašyta 2009 kovo 15 - 19:10

bijau kad ir manes tas pac laukia <_< beje, gal kas zinot kur apytixliai randasi vandens pompa, ar pan? nes vanduo uzsidega po pswld. speju tex rimciau uzsiimt remontu..
  • 0
Posted Image

#8 brazas

brazas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 30
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:peugeot 605 SRi

Parašyta 2009 kovo 22 - 13:04

turbut nei vandens pompos nei radijatoriaus keist nereix :) pastebejau kad leidzia termostatas i kazkox vintilis ar bent jau kazkas pan esantis ant slangos, nors kam jis reikalingas neaisku. bandysiu uzsandarint :)
  • 0
Posted Image

#9 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2009 kovo 22 - 13:11

pastebejau kad leidzia termostatas i kazkox vintilis ar bent jau kazkas pan esantis ant slangos, nors kam jis reikalingas neaisku. bandysiu uzsandarint :)

Ten nuorinimo taskas...
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#10 Tadzius

Tadzius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 690
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P307 universole 2.0hdi 66kw +

Parašyta 2009 gegužės 28 - 08:17

ple... ir manes kazkas pan laukia, ryte uzkures masina iskarrt uzsidege antifryzo lempute, bevaziuodamas, greit uzkaito iki 90 laipsniu (nors riba pas mane 80)po to ziu jau 100 ir virs, sustojau bagazinej turejau dar puslitri antifryzo - nepadejo, visa kelia vaziuojant temp laikes 100-105 ijungiau sildyma 26 laipsnius uzstaciau pucia salta ora... vos ne kondiskes. Bet pas mane nebuvo jokiu langu rasojimu ir ispudingu balu nepastebejau po masina, reiks uzsipilt namo vaziuojant ir ziuret kas cia per biesas. :unsure:
  • 0

P407 sw hdi 100 kw

P 307 2.0 hdi 66kw+14 2005 universalas, taranuotas...
parduota citroen xsara picasso 2.0 hdi
parduota 406 2.1 td
parduota Renault 19 dt
dar tureta ford, opel...


#11 Tadzius

Tadzius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 690
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P307 universole 2.0hdi 66kw +

Parašyta 2009 gegužės 29 - 07:26

ple...
ir manes kazkas pan laukia, ryte uzkures masina iskarrt uzsidege antifryzo lempute, bevaziuodamas, greit uzkaito iki 90 laipsniu (nors riba pas mane 80)po to ziu jau 100 ir virs, sustojau bagazinej turejau dar puslitri antifryzo - nepadejo, visa kelia vaziuojant temp laikes 100-105 ijungiau sildyma 26 laipsnius uzstaciau pucia salta ora... vos ne kondiskes. Bet pas mane nebuvo jokiu langu rasojimu ir ispudingu balu nepastebejau po masina, reiks uzsipilt namo vaziuojant ir ziuret kas cia per biesas. :unsure:

Klausymas Jums. Ar nieko baisaus kad kol leidzia antifryza pas mane (kiek matos prie radiatoriaus apatines slangos sujungimo kapsi) inpilsiu vandens nuvirinto? ta prasme man reiktu istempt viena dvi dieneles. Ar neuzkaltkes man radiatorius ir kanalais visokie...?
  • 0

P407 sw hdi 100 kw

P 307 2.0 hdi 66kw+14 2005 universalas, taranuotas...
parduota citroen xsara picasso 2.0 hdi
parduota 406 2.1 td
parduota Renault 19 dt
dar tureta ford, opel...


#12 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2009 gegužės 29 - 10:37

ple...
ir manes kazkas pan laukia, ryte uzkures masina iskarrt uzsidege antifryzo lempute, bevaziuodamas, greit uzkaito iki 90 laipsniu (nors riba pas mane 80)po to ziu jau 100 ir virs, sustojau bagazinej turejau dar puslitri antifryzo - nepadejo, visa kelia vaziuojant temp laikes 100-105 ijungiau sildyma 26 laipsnius uzstaciau pucia salta ora... vos ne kondiskes. Bet pas mane nebuvo jokiu langu rasojimu ir ispudingu balu nepastebejau po masina, reiks uzsipilt namo vaziuojant ir ziuret kas cia per biesas.  :unsure:

Klausymas Jums. Ar nieko baisaus kad kol leidzia antifryza pas mane (kiek matos prie radiatoriaus apatines slangos sujungimo kapsi) inpilsiu vandens nuvirinto? ta prasme man reiktu istempt viena dvi dieneles. Ar neuzkaltkes man radiatorius ir kanalais visokie...?

Vasara aisku ka nieko neatsitiks. Gali ir parduotuvej pirkt distiliuota vandeni jei tingi virint pats.
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#13 aurimaz

aurimaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 59
  • Vieta:Kaunas - Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 307 SW 2.0hdi 2003

Parašyta 2010 balandžio 28 - 10:00

Klausymas Jums. Ar nieko baisaus kad kol leidzia antifryza pas mane (kiek matos prie radiatoriaus apatines slangos sujungimo kapsi) inpilsiu vandens nuvirinto? ta prasme man reiktu istempt viena dvi dieneles. Ar neuzkaltkes man radiatorius ir kanalais visokie...?

Sveiki,
Na ka pas mane irgi kapsi (jau nebejuokingai) buten ten pat (t.y. aptines slangos ir radiatoriaus sujungime).
Vakar issiradziau ta vieta, ogi ziuriu prarudjes tas metalinis ziedas kur ant slangos yra...
Klausimas: kur gaut ta slanga? Nauju nera - teks nuo kitos ardyt... Ir gal kas esat arde ir turit minti kaip ji nusiima nuo kito sujungimo? nes nuemiau tik nuo radijatoriaus. Kitas galas uzmautas ant kazkokio aprudijusio vamzdzio...

p.s. Imesciau nuoroda, bet elcats.ru be login`o nebeileidzia... :( (geras buvo dalykas :( )
  • 0

#14 Tadzius

Tadzius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 690
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P307 universole 2.0hdi 66kw +

Parašyta 2010 balandžio 28 - 10:44


Klausymas Jums. Ar nieko baisaus kad kol leidzia antifryza pas mane (kiek matos prie radiatoriaus apatines slangos sujungimo kapsi) inpilsiu vandens nuvirinto? ta prasme man reiktu istempt viena dvi dieneles. Ar neuzkaltkes man radiatorius ir kanalais visokie...?

Sveiki,
Na ka pas mane irgi kapsi (jau nebejuokingai) buten ten pat (t.y. aptines slangos ir radiatoriaus sujungime).
Vakar issiradziau ta vieta, ogi ziuriu prarudjes tas metalinis ziedas kur ant slangos yra...
Klausimas: kur gaut ta slanga? Nauju nera - teks nuo kitos ardyt... Ir gal kas esat arde ir turit minti kaip ji nusiima nuo kito sujungimo? nes nuemiau tik nuo radijatoriaus. Kitas galas uzmautas ant kazkokio aprudijusio vamzdzio...

p.s. Imesciau nuoroda, bet elcats.ru be login`o nebeileidzia... :( (geras buvo dalykas :( )

kaip pas 1.8 nzn bet pas mane 2.1td tai apatine slanga nuo radiatoriaus ejo kaire puse apacioj salia motoro (stovit pries masina) ir jei apie ta pati vamzdi snekam tai jis yra sujungtas (uzvalciuotas su ta slanga) ta prasme ta slanga yra surayta is triju komponentu, slanga nuo radiatoriaus - metalinis vamzdis - slanga i termostata. O ant termostato ji prijungta su paprastu chamutu. tai as is sroto pirkau visa ta slanga ir radau geros bukles ir sumokejau 40 lt
Pav. ta slanga 1 nr pazymeta apie kuria sneku

Posted Image

Šį pranešimą redagavo Tadzius: 2010 balandžio 28 - 10:50

  • 0

P407 sw hdi 100 kw

P 307 2.0 hdi 66kw+14 2005 universalas, taranuotas...
parduota citroen xsara picasso 2.0 hdi
parduota 406 2.1 td
parduota Renault 19 dt
dar tureta ford, opel...


#15 aurimaz

aurimaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 59
  • Vieta:Kaunas - Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 307 SW 2.0hdi 2003

Parašyta 2010 balandžio 28 - 13:25

Tikrai issamu! (pas mane buten taip kaip pas tave, tik termostatas pas mane ne ten.., be tikiuosi kitas gals irgi bus su paprastu chamutu, dar iki ten nepriejau :) ) Tad ieskau tos detalės paveiksle Nr.1 pazymetos. :beer: for Tadzius :good:
  • 0

#16 Tadzius

Tadzius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 690
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P307 universole 2.0hdi 66kw +

Parašyta 2010 balandžio 28 - 14:19

Tikrai issamu! (pas mane buten taip kaip pas tave, tik termostatas pas mane ne ten.., be tikiuosi kitas gals irgi bus su paprastu chamutu, dar iki ten nepriejau :) )

Tad ieskau tos detalės paveiksle Nr.1 pazymetos.



:beer: for Tadzius :good:

bele tik pagelbetu :shy:
  • 0

P407 sw hdi 100 kw

P 307 2.0 hdi 66kw+14 2005 universalas, taranuotas...
parduota citroen xsara picasso 2.0 hdi
parduota 406 2.1 td
parduota Renault 19 dt
dar tureta ford, opel...





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0