Peršokti prie turinio


2.0 hdi bendros problemos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4210

#3281 andriuzz

andriuzz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 73
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307 SW, sold

Parašyta 2014 sausio 20 - 10:49

Pasigirsiu ir as. Siandien -17 pakaitinau 3 kartus zvakes, ir uzsikure po keliu sukimu starteriu. Kuras baltarusiskas, akumas naujas 75Ah/720A. Su BY kuru apie metus vazineju ir kolkas jokiu bedu nera. Svarbiausia kad kuras daeitu iki purkstuku ir butu geras sukimo momentas. Praeitais metais akumas senas buvo tai prie tokio oro jau tik su virve uzkurdavau.

Šį pranešimą redagavo andriuzz: 2014 sausio 20 - 10:51

  • 0

#3282 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2014 sausio 20 - 11:00

As tai jokiu triju kartu nekaitinau, palaukiau kol uzges zvakes laidai ir brukst is pirmo karto ir sukasi variklis, puksi :clap: zodziu, vidus variklio pas mane ledinis tai iseina? Kompresijos daugiau nei reikia? :D
  • 0

#3283 Svečias_Gintautė_*

Svečias_Gintautė_*
  • Svečiai

Parašyta 2014 sausio 20 - 12:36

Laba, norėjau paklausti pas ką man kreiptis reik dėl to kad šala begių ričegas(trosai) ? Peugeot 307 2Hdi 66kw Blemba pastovi valanda ir sušąla trosai, negaliu imust nė vieno begio. Sorry jei buvo taip parašyta, bet nzn kur kreiptis reik. Ačiū

Šį pranešimą redagavo Gintautė: 2014 sausio 20 - 12:48

  • 0

#3284 andriuzz

andriuzz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 73
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307 SW, sold

Parašyta 2014 sausio 20 - 13:10

Buvo cia sitam forume arba citrinu forume kazkur rasyta apie ta trosu salima, greitai nerasiu. Vandens papuole i troso sarva del to ir sala. Geraiusia kreiptis i autoservisa, kad pakeistu pavaru perjungimo trosus naujais. Zinau kad dazniausiai su tokia problema susiduria Xsara Picasso savininkai.
  • 0

#3285 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.045
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2014 sausio 20 - 13:24

Laba, norėjau paklausti pas ką man kreiptis reik dėl to kad šala begių ričegas(trosai) ?
Peugeot 307 2Hdi 66kw
Blemba pastovi valanda ir sušąla trosai, negaliu imust nė vieno begio.
Sorry jei buvo taip parašyta, bet nzn kur kreiptis reik. Ačiū

Sanis man buvo patarimą numetęs, jog reikia pasikelti ričegos apdailą ir ten yra trosas su šarvu. Šarve įgręžti skylutę ir į privaryti wd, buitinio tepalo, užklijuot ir :good: Aš to nepasidariau, tai jau minusas duoda savo... rytais jau sunkiau vaikšto, bet greičiausia kad man tepalus keist reikia.
  • 0

#3286 Svečias_Gintautė_*

Svečias_Gintautė_*
  • Svečiai

Parašyta 2014 sausio 20 - 13:39

del tepalu kiek skaiciau tai tas nesudaro pakeitimas del salimo
  • 0

#3287 lapeno

lapeno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 548
  • Vieta:Rokiskis
  • Automobilis:Mercedes-benz E class

Parašyta 2014 sausio 20 - 14:24

pas mane lygiai tas pats..
net pagalvojau - nejaugi musu degalinese kuras lievas.. ?
Jei ka isspresi su savo liutu - parasyk kaip ten kas buvo, ok? :hmm:

Ok, jei greiciau uz mane isspresi pranesk ir tu :)
  • 0

2000m. Peugeot 406 2.0hdi  :pug:

2005m. Skoda octavia combi 2.0tdi 

2004m. Mercedes benz e 270 cdi


#3288 sanis

sanis
  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.070
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407c 2.2l 120kW

Parašyta 2014 sausio 20 - 18:35

Laba, norėjau paklausti pas ką man kreiptis reik dėl to kad šala begių ričegas(trosai) ?
Peugeot 307 2Hdi 66kw
Blemba pastovi valanda ir sušąla trosai, negaliu imust nė vieno begio.
Sorry jei buvo taip parašyta, bet nzn kur kreiptis reik. Ačiū

Sanis man buvo patarimą numetęs, jog reikia pasikelti ričegos apdailą ir ten yra trosas su šarvu. Šarve įgręžti skylutę ir į privaryti wd, buitinio tepalo, užklijuot ir :good: Aš to nepasidariau, tai jau minusas duoda savo... rytais jau sunkiau vaikšto, bet greičiausia kad man tepalus keist reikia.

Pamiršau tau nufotkint :-D kartosiu procedūrą šią savaitę. Bus reportažas mokomasis.
  • 0

Peugeot 307 SW 2.0HDi 2003m.

Peugeot 407 Coupé 2.2i 2007m.


#3289 Svečias_Gintautė_*

Svečias_Gintautė_*
  • Svečiai

Parašyta 2014 sausio 20 - 22:00

butu gerai video kur konkreciai ta procedura daryt :) ir kuo greiciau tuo geriau nes as jau pasiryzau ir trosus keistis kurie nepigiai kainuoja :wacko: ir kuriam laikui pasiteisina si procedura?
  • 0

#3290 sanis

sanis
  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.070
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407c 2.2l 120kW

Parašyta 2014 sausio 20 - 22:29

Preitą sezoną atvažinėjau po procedūros bėdų nemačiau. Šį sezoną mašinos ant šalčių nelabai čiupinėjau. :) tik vieną rytą. kai -13 buvo. Tai buvo šiek tiek pakietėję, bet vos sujudinau ir judėjo laisvai ;) na o nuo trečiadienio mašinos nemačiau - stovi servise.
  • 0

Peugeot 307 SW 2.0HDi 2003m.

Peugeot 407 Coupé 2.2i 2007m.


#3291 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2014 sausio 20 - 23:36

butu gerai video kur konkreciai ta procedura daryt :) ir kuo greiciau tuo geriau nes as jau pasiryzau ir trosus keistis kurie nepigiai kainuoja :wacko:
ir kuriam laikui pasiteisina si procedura?

Nebūtinas ir tas Video, jei iš apačios dirbat. Teisingai, prie ričiago nusiardžius iš apačios apsaugas, galbūt ir iš viršaus nusiėmus apdailas visas ir šiltai sėdint mašinoj užvestoj - galima prie trosų prieiti, bet ten atsijungti tuos trosus iš kulisos kebloka, tad kaip ir sako kolega - reikia gręžti šarvą, po to užklijuoti, kažkaip chaltūriška. Jei yra galimybė dirbti iš apačios (duobės ar pan.), paprasčiau atsijungti trosus nuo dėžės, atsmaukti jų apsaugines gumeles ir tuomet jau užsiimti tuo pačiu darbu. Pradžioj reikia tikrai kažko skvarbaus. Galima ir WD, bet jis labiau išplovimui rūdžių ir vandens išskaidymui, bet jei noris kažko jau tepančio, tai gal koks DOT būtų gerai. O paskui vistiek reikia pripilt kažko tirštesnio ir rimčiau tepančio. Geriausiai trosam tepti yra tiršti guoliniai tepalai, dar su grafito ar teflono priedais, bet kai trosas neišsitraukia - jo ten privaryti kebloka, reikia kaitinti ir pilti karštą - nesąmonė... Transmisinė irgi liuks, nes jos savybės yra tepti vien taškymo būdu, tad yra gerai prikimbanti, bet tokiam šalty bus per tiršta su ja dirbti.
Pilkit skystesnės sintetinės variklinės alyvos ar kažko panašaus, galima citroeninio LHMo. Geriausiai su švirkštu, ir net ir adata. Užpilat į tarpuką tarp troso ir šarvo ir judinat trosą pirmyn atgal, kad jis subėgtų/susistumtų vidun. Pilat dar, ir t.t. Siūlau bent po 5ml tepalo vidun suvaryt, kad ten viskas mirktų, o judint irgi viską supylus dar bent pusę valandos, kad tepalo plėvelė pasiektų pačią kulisą.
Jei apsauginės gumelės paplyšę - reiktų bent maišiuką užtempti ir su zateškėm(užtrauktukais) apsaugoti.

Su tais naujais trosais vėlgi. Jei jie originalai, gal viskas ir gerai - geriau už padielkas apsaugoti, kažkiek patepti, bet kad nebūtų, jog sudedi naujus už melejoną, o po kelių metų vėl PUFF.

Kartą keičiant sankabos trosą, kai su kolega prie mašinos išsipakavom naują iš pakuotės ir radom visiškai sausą ir neteptą. Tai tokį meistrai servise kai įdeda niekaip neapdoroję, tai kur jis ilgiau metų laikys...
  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#3292 Svečias_Gintautė_*

Svečias_Gintautė_*
  • Svečiai

Parašyta 2014 sausio 21 - 07:56

nu mati as pati to nepasidarysiu namie, neturiu nei duobes, ir vienai lysti prie trosu dar pribijociau :(
  • 0

#3293 sanis

sanis
  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.070
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407c 2.2l 120kW

Parašyta 2014 sausio 21 - 08:26

Tadai, chaltura kaip pridera, bandžiau be duobės trosus atsikabint mašiną pasikėlęs ir palindęs, nepavyko. Meistriukas patarė nebūt durnam ir nekišt pinigų į trosus, nes juos tik naujus dėt apsimoka, o nauji kainuoja, tai teko suktis iš padėties. Padaryt skylę užtruko, bet dabar va kasmet per 10min galiu vėl susitept.
  • 0

Peugeot 307 SW 2.0HDi 2003m.

Peugeot 407 Coupé 2.2i 2007m.


#3294 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2014 sausio 21 - 09:32

Va, va man su 406 sankaba kai pakeite kartu trosa (senasis - nutruko) tai kaip dejo, taip ir sudejo sausa pamenu. Tai pamenu pats su svirkstu tepala pyliau. O pvz. ant mano motociklo manualo yra parodyta kaip nauja akseleratoriaus trosa sutepti: pakabinti, uzrisi maisiuka kaip piltuveli aplink troso sarva, privarai tepalo ir lauki kol visas pratekes :) Aisku servisuose balvonai tokiais dalykais neuzsiimsi. Ranku teptis i tepala turbut nenori. :angry:

Šį pranešimą redagavo sandman^kfmf: 2014 sausio 21 - 09:33

  • 0

#3295 Svečias_Gintautė_*

Svečias_Gintautė_*
  • Svečiai

Parašyta 2014 sausio 21 - 17:08

tai tada klausimas toks, kas galetu man tai padaryt padet is mokanciu su trosais ir man apsiimtu? :) skoloi nelikciau :)
  • 0

#3296 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2014 sausio 21 - 17:18

Kaune galėč pabandyt pagalbėt, bet truputį atšilus, kad šilčiau nei -10 būt, nes nešildomam garaže ir dar su kiaurais prapučiamais vartais dirbt ilgai yr gan šiaip sau :doh: Šian va termostatą sau keičiaus, tai gerai, kad lengvai prieinamas - spėjau greit padaryt, kol variklis neatvėso.
  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#3297 Svečias_Gintautė_*

Svečias_Gintautė_*
  • Svečiai

Parašyta 2014 sausio 21 - 17:46

tai kiek laiko uztrunka su tais trosais? nes man verkinat reiktu jau, 1 val pastovi ir reik masina kurent 15-30 min kad atsiltu :( jei daugiau nieks negali tai numesk man i pm numeri kai truputi atsils pasiskambinsiu susitarim, nors salciai dar pasistoves kuri laika :(
  • 0

#3298 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2014 sausio 21 - 18:10

Tadai, mergina praso ;)
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#3299 mindzis

mindzis
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 27
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:peugeot 307 2.0 79kw

Parašyta 2014 sausio 21 - 20:30

Tadai, mergina praso ;)

bet tai kas svarbiausia mergina prasosi, kad padetu ir "su trosais ir man..." Tadai nesnausk, cia labai geras variantas :).
  • 0
Virinu saslykines: paprastas ir kalviskas, su orkaite ar rukykla. Taip pat dedu mechanizmus, saslykai patys iskepa, nereikia vartyti. Ivairus kalviski ar paprasti metalo darbai. 8 602 52 669 visa Lietuva (jei rimtas darbas).

#3300 Svečias_Gintautė_*

Svečias_Gintautė_*
  • Svečiai

Parašyta 2014 sausio 21 - 20:36

man paciai nereik :D mano simbai reikia :D as prasau tu kas tai moka daryti ir kas galetu apsiimti :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0