Jump to content


Photo

HDI problema patarkit


  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#1 Starka

Starka
  • Forumo naujokai
  • posts 10
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Posted 2012 May 29 - 19:32

Sveiki: Turiu 307 hdi 66kw. Nuo starterio mašina nesikuria, o stumiant lengvai. Buvo pas diagnostikus tai sako, kad nesukelia slėgio užvedimo metu. Elektroninis vožtuvas buvo valomas gal 100 kart, tai kartais užsikuria kartais ne, kol trūko kantrybė ir šiandien nupirktas naujas, bet užsikūrė tik tam kartui , o nuvažiavus 10 km ir sustojus vėl teko stumti. (Vėl užsinešė? Prapūstas su kompresorium, bet nieko gero). Buvo minčių, kad gal nešvari sistema, tai išimtas kuro bakas ir išplautas, šlangos išpūstos, visi filtrai pakeisti ir dar vienas uždėtas papildomas ant paduodamo. Siurblys bake spaudimą duoda gerą - ranka neužspausi. Gal kas turit kokių minčių, kodėl nesikuria nuo starterio? Ir kodėl nesukelia slėgio?
  • 0
Peugeot 307 SW HDI, 66kW Skoda Oktavia TDi, 103kW

#2 justis

justis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 199
  • Vieta:siauliai
  • Automobilis:peugeot 406 hdi

Posted 2012 May 29 - 19:57

siaip reikia rimtos diagnostikos...nemanau kad problema kuro sistemoi,nesvari sistema butu tai nei stumiant,nei traukiant neuzkurtum tas pats ir su slegiu... greiciau el gedimas...gal nesenai signalizacija isimontavai...?
  • 0

#3 Starka

Starka
  • Forumo naujokai
  • posts 10
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Posted 2012 May 29 - 20:02

Prieš porą mėnesių isimontavau pigiausia, bet ji net variklio blokavimo neturi
  • 0
Peugeot 307 SW HDI, 66kW Skoda Oktavia TDi, 103kW

#4 justis

justis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 199
  • Vieta:siauliai
  • Automobilis:peugeot 406 hdi

Posted 2012 May 29 - 20:13

man buvo panasi problema,imontavus signalizacija pora savaiciu buvo viskas ok taip pat pati pigiausia, taigi irgi pradejo nebesikurt su starteriu, o tik pastumus burbt ir eina, perpurciau visa kuro tiekimo sistema,nieko neradau,nuvarius pas elektrika ilgai ieskojes rado, kad signalkes maitinimas pajungtas nuo laidu susijusiu su starteriu,ir tipo sukant starteri krenta srove nebeuztenka kitims agregatams uzmaitinti.( man su elektra tamsus miskas) tai jis kazka ten pertvarke ir bedos kaip nebuta...
  • 0

#5 Starka

Starka
  • Forumo naujokai
  • posts 10
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Posted 2012 May 29 - 20:23

Gera mintis tik dabar reik atrast gerą elektriką. Bet kodėl tada, prapūtus vožtuvą užsikuria. Apie 90% bandymų teigiami. Ir šiandien ėdėjus naują užsikūrė iškart. Na gal sutapimai.
  • 0
Peugeot 307 SW HDI, 66kW Skoda Oktavia TDi, 103kW

#6 justis

justis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 199
  • Vieta:siauliai
  • Automobilis:peugeot 406 hdi

Posted 2012 May 29 - 20:33

nebutinai toks pat gedimas bus ir pas tave.. ce viena is versiju... beje gali but kaltas ir starteris,ir akumolatorius... pasinaudok paieska,kazkur forume skaiciau su panasiais simtomais kaip tavo buvo kaltas starteris..
  • 0

#7 Starka

Starka
  • Forumo naujokai
  • posts 10
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Posted 2012 May 29 - 20:39

Kai pirmą kart neužsivedė, sudeginau starterį nepataisomai. Įdėtas naujas prieš savaitę. Akumas pirktas taip pat naujas. Variantas nukirsti vieno iš vožtuvo filtro galą, nes turiu dabar du ir bandyt kurti, bet bijau, kad jei ten dėl šiukšlių užsikemša tai, kad purkštukų neužkištų.
  • 0
Peugeot 307 SW HDI, 66kW Skoda Oktavia TDi, 103kW

#8 justis

justis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 199
  • Vieta:siauliai
  • Automobilis:peugeot 406 hdi

Posted 2012 May 29 - 20:55

tai jai nauja idejai ir tas pats, nukirtus galiuka niekas nepasikeis... kazkaip man nepanasu kad tas vostuvas butu kaltas... vaziuojant davus apsuku gestu variklis,nekiltu apsukos max2500,netolygiai variklis dirbtu... o pas tave tik su starteriu nesiveda :hmm: ka ce pribursi is tirsciu,ieskok gero diagnostiko...
  • 0

#9 Starka

Starka
  • Forumo naujokai
  • posts 10
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Posted 2012 May 29 - 20:58

Ryt pas vieną važiuosiu, lyg ir rimtas, Vilniuje Utenos g. dirba, matysim ką pasakys.
  • 0
Peugeot 307 SW HDI, 66kW Skoda Oktavia TDi, 103kW

#10 justis

justis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 199
  • Vieta:siauliai
  • Automobilis:peugeot 406 hdi

Posted 2012 May 29 - 21:01

nepamirsk parasyt kaip sekesi...
  • 0

#11 Peugeot307sw

Peugeot307sw
  • Senbuviai
  • posts 102
  • Automobilis:peugeot 307 sw

Posted 2012 May 29 - 21:43

per mazai sroves neatidaro purkstuku
  • 0

#12 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • posts 3,002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Posted 2012 May 29 - 23:13

Gali buti reguliatorius kaltas, gali buti sroves nuotekis. jei turi 2 reguliatorius gali viena ishkastruoti ;) isitikinsi kame reples ;) jei nepades ieshkok elektroje bedu, plius jungiant diagnostika turi matytis koks slegis sistemoje susidaro uzhvedimo metu, ne mazhiau 120 bar.
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#13 Starka

Starka
  • Forumo naujokai
  • posts 10
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Posted 2012 May 30 - 17:34

Diagnozė - aukšto slėgio siurblys
  • 0
Peugeot 307 SW HDI, 66kW Skoda Oktavia TDi, 103kW

#14 Starka

Starka
  • Forumo naujokai
  • posts 10
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Posted 2012 May 30 - 17:56

Kita diagnozė purkštukai, nes per abratkė meta didelį kiekį dyzelio. Kuriant per 5-7 sekundes apie puse stiklinės. Tad kuro siurblys atkrenta matyt
  • 0
Peugeot 307 SW HDI, 66kW Skoda Oktavia TDi, 103kW

#15 viliuxx

viliuxx
  • Senbuviai
  • posts 159
  • Automobilis:607 2.2HDi 2002m

Posted 2012 May 30 - 19:39

Man lygei ta pati problema viska lygei taip pat diegnostikoi pasake tai nuvariau pas dyzelistus pasake kad problema 80% purkstukose ryt zinosiu tiksliau. Mano kurimo metu 100bar slegis tik. tai pats diegnostikas nueme oro slanga ir papurske kasko kai kuriau ir iskarto uzsikure sako vaziok pas dyzelistus problema ne elektroja

Edited by viliuxx, 2012 May 30 - 19:42.

  • 0

#16 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • posts 4,754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Posted 2012 May 31 - 07:30

Man lygei ta pati problema viska lygei taip pat diegnostikoi pasake tai nuvariau pas dyzelistus pasake kad problema 80% purkstukose ryt zinosiu tiksliau.

Mano kurimo metu 100bar slegis tik. tai pats diegnostikas nueme oro slanga ir papurske kasko kai kuriau ir iskarto uzsikure sako vaziok pas dyzelistus problema ne elektroja

dasibaigusi common railo sistema, gyvenime nagai turbut nera buve kisti ten dar pas tave..
teisingiausia ir del saves reiktu persirinkt nuo siurblio bake iki pat purkstuku, kartu su auksto spaudimo siurbliu. :pug:
kadangi pasibaigusio siurblio bake drozles keliauja tiesiai i auksto spaudimo siurbli ir purkstukus :hmm:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#17 viliuxx

viliuxx
  • Senbuviai
  • posts 159
  • Automobilis:607 2.2HDi 2002m

Posted 2012 May 31 - 10:28

Man lygei ta pati problema viska lygei taip pat diegnostikoi pasake tai nuvariau pas dyzelistus pasake kad problema 80% purkstukose ryt zinosiu tiksliau.

Mano kurimo metu 100bar slegis tik. tai pats diegnostikas nueme oro slanga ir papurske kasko kai kuriau ir iskarto uzsikure sako vaziok pas dyzelistus problema ne elektroja

dasibaigusi common railo sistema, gyvenime nagai turbut nera buve kisti ten dar pas tave..
teisingiausia ir del saves reiktu persirinkt nuo siurblio bake iki pat purkstuku, kartu su auksto spaudimo siurbliu. :pug:
kadangi pasibaigusio siurblio bake drozles keliauja tiesiai i auksto spaudimo siurbli ir purkstukus :hmm:

As cia pakalbejau su tokiu zmogum man patare pacem isistatyti dar viena filtriuka permatoma pries tikraji filtra sake regulerei pakeistum vis ir purkstukam ir siurbliui butu tik sveikiau.


PS. Kaip jus manot ?
  • 0

#18 Laimisxx

Laimisxx
  • Senbuviai
  • posts 869
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2,0 HDI 66kw 1999

Posted 2012 May 31 - 10:36

Man lygei ta pati problema viska lygei taip pat diegnostikoi pasake tai nuvariau pas dyzelistus pasake kad problema 80% purkstukose ryt zinosiu tiksliau.

Mano kurimo metu 100bar slegis tik. tai pats diegnostikas nueme oro slanga ir papurske kasko kai kuriau ir iskarto uzsikure sako vaziok pas dyzelistus problema ne elektroja

dasibaigusi common railo sistema, gyvenime nagai turbut nera buve kisti ten dar pas tave..
teisingiausia ir del saves reiktu persirinkt nuo siurblio bake iki pat purkstuku, kartu su auksto spaudimo siurbliu. :pug:
kadangi pasibaigusio siurblio bake drozles keliauja tiesiai i auksto spaudimo siurbli ir purkstukus :hmm:

As cia pakalbejau su tokiu zmogum man patare pacem isistatyti dar viena filtriuka permatoma pries tikraji filtra sake regulerei pakeistum vis ir purkstukam ir siurbliui butu tik sveikiau.


PS. Kaip jus manot ?

Turėjau toki, tiesa sakant neieko jis ten man nepadedavo tik dar vienas šioks toks kamštis eukšto slegio mazge. Ok. diagnostika sako, kad purkštukai, tai jeigu purkštukai kodel stumiant užsikuria lengvai??? tas pats ir apie aukšto slegio siurbli, tai stumiant irgi nesikurtu jis. PROBLEMA BUS ELEKTROJE. Galiu pasakyti iš praktikos, tie vadinami rimti DIZELISTAI tik ir temoka pasakyti, arba siurblys sugedes arba purktukai. Na ir tada prasideda Litų kišimas nuo 500 iki 1000 ir daugiau.... Varyk pas vilnieti RAMUS. Sutvarkys.

Edited by Laimisxx, 2012 May 31 - 10:37.

  • 0

#19 Laimisxx

Laimisxx
  • Senbuviai
  • posts 869
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2,0 HDI 66kw 1999

Posted 2012 May 31 - 10:38

Man lygei ta pati problema viska lygei taip pat diegnostikoi pasake tai nuvariau pas dyzelistus pasake kad problema 80% purkstukose ryt zinosiu tiksliau.

Mano kurimo metu 100bar slegis tik. tai pats diegnostikas nueme oro slanga ir papurske kasko kai kuriau ir iskarto uzsikure sako vaziok pas dyzelistus problema ne elektroja

O papurkšė tau Eterio. Šito daikto papurškus tai ir lavonas užsivestu... :hmm:
  • 0

#20 viliuxx

viliuxx
  • Senbuviai
  • posts 159
  • Automobilis:607 2.2HDi 2002m

Posted 2012 May 31 - 11:05

Laimisxx
Man iki vilniaus 300km.

Man paiskino kad purkstukai knisa visa sliegi ir dielto nesukure o stuent susikele tas sliegis ir ok
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users