Peršokti prie turinio


Oda


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 15

#1 Svečias_No-Name_*

Svečias_No-Name_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 06 - 08:37

Yra siokia tokia problemele, nusipirkau pezuka su nukarusiu stogo veliuru ir suvarytu paralonu po stogu... Jau dakniso vazineti su knopkem subadytu stogu o is alga neuzkalnu :) gal kas zinot kokia vietele kur galetu stoga aptraukt oda su visais paminkstinimais ir kiek mazdaug tai kainuotu pinigu?
  • 0

#2 Jetmars

Jetmars
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 195
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI, 2005

Parašyta 2006 birželio 06 - 08:40

nu jo mane irgi sitas domintu... nors dbar stogas ir medziaginis bet medziaga atsiklijavus matyt gal kazkas bandes buvo plaut... ir kabo kaip maisas... zinau kaip galima sutvarkyt bet kad paskui baisiai atrodo nes klijai dazniausia islenda per ta medziaga... tai visai butu neblogai aptarukt koki odele... ir laikytus graziai ir nusivalytu lengviau nei medziaga...
  • 0

#3 Svečias_No-Name_*

Svečias_No-Name_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 06 - 08:44

pas mane matosi buvo bandes klijuoti bet deja nesekmingai :) tai paskui baltom knopkem nzn kelis simtus po stoga susmaigste :) tai dabar liutuko lubos atrodo kaip tiuninginio golfo is kaimo didziausias meninis pasiekimas :) Per visa stoga eina uzrasas (klisas visas ) alus is knopkiu issmaikstytas :beer: tai dabar geda net ir mergina kokia pavezt -_-
  • 0

#4 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2006 birželio 06 - 08:51

As pats savo ex 405 buvau lubas apraukes dermantinu. Medziagu kaina buvo apie 100Lt, ir darb geram pusdieniui. bet efektas vertas islaidu, kai pardavinejau ta peziu, tai visi stebejosi kaip cia taip gerai issilaike apmusimas ant stogo :lol: Dermantina pirkau baldu parduotuvej, 2 metrai apie 70 Lt kainavo ir reikejo dvieju kilogramu kauciukiniu kliju (30Lt). Dabartinio 605 ta pati procedura laukia B) Jei turit laiko galit patys susitvarkyt, tikrai nesunku, jei rysites tam -parasykit ir as galesiu viska placiau aprasyt.

Šį pranešimą redagavo maiklass: 2007 birželio 22 - 18:57

  • 0

#5 Svečias_Gramass_*

Svečias_Gramass_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 06 - 09:47

As pats savo ex 405 buvau lubas apraukes dermantinu. Medziagu kaina buvo apie 100Lt, ir darb geram pusdieniui. bet efektas vertas islaidu, kai pardavinejau ta peziu, tai visi stebejosi kaip cia taip gerai issilaike apmusimas ant stogo :lol:
Dermantina pirkau baldu parduotuvej, 2 metrai apie 70 Lt kainavo ir reikejo dvieju kilogramu kauciukiniu kliju (30Lt).
Dabartinio 605 ta pati procedura laukia B)
Jei turit laiko galit patys susitvarkyt, tikrai nesunku, jei rysites tam -aprasykit ir as galesiu viska placiau aprasyt.

Ir niekam nekilo mintis, kad ten turetu but medziaga o ne dermantinas :rolleyes: Reiskias gerai padarei. Beja kilo noras pasiidomint kiek kainuotu aptraukti priekini paneli oda arba dermantinu, arba tuo ir tuo ;) Gal kas zino, idomu...
  • 0

#6 Svečias_No-Name_*

Svečias_No-Name_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 06 - 09:54

o ar verta traukti panele oda ? geriau jau nauja panele nusipirkt :) arba jei turi noro ir ryzto ir kaskiek pinigu gali lb graziai pasidaryt. Esu mates pas mini couperi is medzio isdrozta priekine panele nerealiai gerai atrode
  • 0

#7 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2006 birželio 06 - 09:57

Jei turit laiko galit patys susitvarkyt, tikrai nesunku, jei rysites tam -aprasykit ir as galesiu viska placiau aprasyt.

Taisau klaidas :D

Jei turit laiko galit patys susitvarkyt, tikrai nesunku, jei rysites tam - paprasykit ir as galesiu viska placiau aprasyt.
  • 0

#8 Svečias_Pežas_*

Svečias_Pežas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 06 - 10:44

Kaune prie kepyklos (partizanu ir kreves kampas) yra degaline ir uz jos garazai tai tose garazuose hebra is odos daro visokius pribambasus i auto (traukia oda sedynes, paneles ir t.t.) bent pries metus jie ten dirbo ten galima paklausti
  • 0

#9 Svečias_Wega_*

Svečias_Wega_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 06 - 11:53

As cia kuri laika dairiausi po visokias firmeles, kas uzsiima salono persiuvimais ir pan. tai tiesa pasakius pamacius kainas nusprendziau, kad man ir taip gerai bus - kainos nerealios :blink: na zinoma ir padaro nerealiai :)~ www.automoderna.lt www.vg-styling.com www.tiuningas.lt ir siaip google - geras dalykas :)
  • 0

#10 Svečias_e2110_*

Svečias_e2110_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 06 - 11:56

http://www.odita.lt/

Vilniuj ;)
  • 0

#11 Svečias_Gramass_*

Svečias_Gramass_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 06 - 14:32

o ar verta traukti panele oda ? geriau jau nauja panele nusipirkt :) arba jei turi noro ir ryzto ir kaskiek pinigu gali lb graziai pasidaryt. Esu mates pas mini couperi is medzio isdrozta priekine panele nerealiai gerai atrode

Tai as cia seip is "sportinio intereso" domiuos :lol: O siaip naujas panelis visgi abejuju ar jis bus geresnis uz ta kur yra ;) darytis is medzio na jau tikrai kaina butu oijojoi ir plius visus dacikus sukist ir t.t. + medis yra sunki medziaga :( Tai jai daryti savita, individualu tai daryti is stiklo pluosto ir taukti oda ^_^
  • 0

#12 Svečias_BOGDAN_*

Svečias_BOGDAN_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 06 - 14:57

Ot kaip gaila, neseniai ismeciau toki stoga idealiam stovy, net nezinojau kad su juo tokiu problemu buna :blush: , o nuo 405 galeciau gaut, bet tiksliai nzn kokiam ten stovy, jei kas dominsis [email protected] , galesiu padovanuot jei geras bus, po savaites zinosiu ;)
  • 0

#13 Svečias_Anubis_*

Svečias_Anubis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 06 - 15:10

As cia kuri laika dairiausi po visokias firmeles, kas uzsiima salono persiuvimais ir pan. tai tiesa pasakius pamacius kainas nusprendziau, kad man ir taip gerai bus - kainos nerealios :blink:
na zinoma ir padaro nerealiai :)~


www.automoderna.lt
www.vg-styling.com
www.tiuningas.lt

ir siaip google - geras dalykas :)

dar www.azagis.com, kainos tikrai mazesnes, negu siu isvardytu
  • 0

#14 Bambizas

Bambizas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 314
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:'03 Chrysler Grand Voyager 3.3 Limited

Parašyta 2006 birželio 06 - 17:32

Taisau klaidas :D

Jei turit laiko galit patys susitvarkyt, tikrai nesunku, jei rysites tam - paprasykit ir as galesiu viska placiau aprasyt.

Nu tai prašom..... Butų tikrai įdomu visas smulkmenas ir niuansus sužinoti....
  • 0
www.AutoDent.lt - Automobilio įlenkimų šalinimas

#15 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2006 birželio 06 - 18:19

Taisau klaidas :D

Jei turit laiko galit patys susitvarkyt, tikrai nesunku, jei rysites tam - paprasykit ir as galesiu viska placiau aprasyt.

Nu tai prašom..... Butų tikrai įdomu visas smulkmenas ir niuansus sužinoti....

Perkopinu teksta kury vienam zmogui y PM rasiau


Zinok pas 405 tu islinkimu daugiau, o pas mane dar su liuku buvo, bet viskas graziai gavosi. Kai pirksi dermantina paziurek kad jis tampytusi. kai klijavau peziaus lubas, tai buvau gaves plono ir gerai tystancio dermantino, o kai teko draugo astrai lubas lipyt, tai gavau tik storesnio dermantino, tai biski buvo vargo. Ir pas astra tas lubu lukstas labai liaunas, tai teko dar nesudziuvus klijam ta luksta kist y masina ir vietoj tasyti. Peziaus lubu lukstas storas ir tvirtas. Pradziai (zinoma) jy reikia issiimti ir nulupt ta sena skudura ir su kokiu nors sepeciu nuvalyk kempines liekanas ir nuvalyk su acetonu (ar pan). tada uzmeti turima dermantina ant to luksto ir apkerpi taip, kad is visu krastu nors po 10-15 cm liktu dermantino (atraizas panaudosi stoikem). Tada tepi koky trecdaly luksto klijais ir toky paty plota dermantino (pagal kliju instrukcija palauki, kol susidaro plevele) ir kloji dermantina ant luksto ir su sepeciu istrini visas pusleles. taip uzlipini visa plota. kai lipnsi ties islinimais, tai pirma spausk dermantina y islinkimo giliausia vieta, kad dermantinas issitemptu (kai pradesi daryt pats perprasi).
Kai jau busi uzlipines visa plota, tada jau likusius 10-15 cm krastus gali sutrumpinti iki 5 cm, juos reikia uzlenkti ir taip pat priklijuoti. Galiausiai su astriu peiliuku ispjaustysi visas uzlipytas skyles (lempu, rankenu ir t.t.).
Gerai butu jei turetum dar viena zmogu, kuris galetu padet, nes nors as ir esu beveik 2 metru ugio, bet rankos kartais per trumpos tokiam darbui atrodo
Pagrindiniam plotui klijuot patarciau naudot kauciukinius klijus (~15 Lt/kg), nes tada dar gali dermantina atplesinet ir kelis sykius lipyt. Buvau nusipirkes panasiu y moment kliju, tai jau kaip pridejai taip ir lieka, bandant atplest, tai tik lukstas atsisluoksniuja tokius klijus gerai butu naudot visiem kampams ir tiems galams, kurios pabaigoj uzlenkes aplink visa perimetra lipini.
  • 0

#16 mindzius

mindzius
  • Nariai
  • Pranešimai: 415
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Renault Scenic 1.9Td; Kawasaki ER 5; dviratukas

Parašyta 2006 birželio 06 - 20:49

dekui uz isamu aprasyma :beer: kai laiko daugiau atsiras treiks kazka kombinuoti.
  • 0
Viska dauzantis :).




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0