Peršokti prie turinio


406 metalinis kolektorius


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 19

#1 Svečias_Spree_*

Svečias_Spree_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 27 - 09:37

Galoju i savo peza isidet dujas.Geros firmos Tiesioginis kastuoja nuo 3000lt,kaskokio sudo ar kokiam garaziuke uz 2500 tikrai nesinori deti.Sukisi tokius pinigus,o didele tikimybe kad vien bedas gausi.Dujininkas man patare..."Susiraskit metalinį kolektorių ir purkštukų tvirtinimus(svalkėje)ir turėsite laisvas rankas visiems savo sprendimams..."...tipo butu tada galima idet 2 kartos dujas ir be problemu vazinet.Tai va kokiuose modeliuose tas metalinis kolektorius istatytas ir aplamai kas per purkstuku tvirtinimai????
  • 0

#2 Svečias_dariuxas_*

Svečias_dariuxas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 27 - 11:45

tai pagal kaina tai sprendziu kad 4-tos kartos. o kaina garaziuke mazesne nes jiems ir mokesciu maziau. o del kolektoriaus tai jeigu jie des tiesiogini duju ipurskima tai kam jiems tada metalinis kolektorius. dek su eko sistema o uzlikusius pasikeisk auksta itampa, susireguliuok voztuvus ir vaziuosi kaip zmogus. tos tiesiogines dujos - daugiau reklaminis triukas ir aisku didesnis pelnas dujininkams. aisku yra tokiu masinu kur neimanoma, bet tiktai jau ne i tavo. cia tik mano pasiulymas ;)
  • 0

#3 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2006 rugsėjo 27 - 11:53

Gal nori is mano dujine iranga II kartos paimt? Manau nebrangiai atiduociau, tik perkelima reiktu susiorganizuot.
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#4 Svečias_Spree_*

Svečias_Spree_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 27 - 12:01

tai pagal kaina tai sprendziu kad 4-tos kartos. o kaina garaziuke mazesne nes jiems ir mokesciu maziau. o del kolektoriaus tai jeigu jie des tiesiogini duju ipurskima tai kam jiems tada metalinis kolektorius. dek su eko sistema o uzlikusius pasikeisk auksta itampa, susireguliuok voztuvus ir vaziuosi kaip zmogus. tos tiesiogines dujos - daugiau reklaminis triukas ir aisku didesnis pelnas dujininkams. aisku yra tokiu masinu kur neimanoma, bet tiktai jau ne i tavo. cia tik mano pasiulymas ;)

tai va kad noriu isedet metalini kolektoriu ir montuot 2 lygio dujas su visais pribumbasais.Kad ir susitvarkyciau viska idialiai vis tiek yra nemaza tikimybe kad sautu ir isnesiotu man kolektoriu.Kaskur skaiciau kad tokio suvio kaina pezui 700 lt tai tikrai nenoriu rizikuot.
kitas variantas gal to metalinio kolektoriaus kaina ir imontavimas su 2 lygio dujomis tiek pat atsistos kaip 4 lygio.Tai manau klausimu nekyla ka montuot tada.
Kas svarbiausia dabar dujininkai uzsieme belenkaip ir terliotis nieks nelabai nori,reik paciam info susirinkt ir daryt sprendima.
  • 0

#5 Svečias_Spree_*

Svečias_Spree_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 27 - 12:03

Gal nori is mano dujine iranga II kartos paimt? Manau nebrangiai atiduociau, tik perkelima reiktu susiorganizuot.

tai jei jau taip nutiks kad desiu 2 kart dujas,tai tikrai kad bus nj yranga ir geroj firmoj(greiciausiai ADS 5 metu garantija)
Dekui uz pasiulyma ;)
  • 0

#6 Svečias_Spree_*

Svečias_Spree_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 27 - 12:04

Gal nori is mano dujine iranga II kartos paimt? Manau nebrangiai atiduociau, tik perkelima reiktu susiorganizuot.

dar iskilo klausimas,pas tave jos buvo imontuotos 406???
  • 0

#7 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2006 rugsėjo 27 - 12:07

Kaskur skaiciau kad tokio suvio kaina pezui 700 lt tai tikrai nenoriu rizikuot.

Su 700 gal biskuti perlenkta. Pas mane sove su pesekmem tris kartus. Pirmas kartas kainavo jei gerai pamenu apie 150 (tvarke servisas), antras kartas 100 (keiciau kolektoriu kitu pats) ir trecias kartas pora vakaru garaze. Bet kokiu atveju kai saudo - negerai -_-
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#8 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2006 rugsėjo 27 - 12:09

dar iskilo klausimas,pas tave jos buvo imontuotos 406???

406 1.8 16v
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#9 Svečias_Spree_*

Svečias_Spree_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 27 - 12:51

406 1.8 16v

nu nezinau gasdina mane tie plasmasiniai kolektoriai.Neturiu as garazo ir laiko per daug neturiu kad krapstytis.Reiketu vezt pas meistrus,tie aisq nuluptu gerai.Tai va kaip del metalinio kolektoriaus,esat apie tokiu girdeja ka nors?
  • 0

#10 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2006 rugsėjo 27 - 12:57

tos tiesiogines dujos - daugiau reklaminis triukas ir aisku didesnis pelnas dujininkams.

Cia pats taip sugalvojai? :blink:
Gal dar pasiulytum i turbavyka pirmos kartos iranga susidet, nepasiduodant 'pigiems reklaminiams triukams'? <_<
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#11 Svečias_ato_*

Svečias_ato_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 27 - 13:04

Cia pats taip sugalvojai? :blink:
Gal dar pasiulytum i turbavyka pirmos kartos iranga susidet, nepasiduodant 'pigiems reklaminiams triukams'? <_<

kush kush kush! ramiai, ramiai... pasaulyje yra kruva zmoniu su klaidingom nuomonem :D
  • 0

#12 Andriuss

Andriuss
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 117
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Peugeot 406 1,8 16V Dujos

Parašyta 2006 rugsėjo 27 - 16:49

metalinio kolektoriaus kaina ~100 lt pats kazkada ieskojau
  • 0

#13 Svečias_Spree_*

Svečias_Spree_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 27 - 16:54

metalinio kolektoriaus kaina ~100 lt pats kazkada ieskojau

cia nj-o kaina ar savartyne radai???Gal tada zinai kas tie purkstuku laikikliai?
  • 0

#14 Andriuss

Andriuss
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 117
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Peugeot 406 1,8 16V Dujos

Parašyta 2006 rugsėjo 27 - 16:59

ne nenaujo lauzyne o tie laikikliai man tarodo kad turetu tikti kurie yra
  • 0

#15 Svečias_Taratomas_*

Svečias_Taratomas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 27 - 18:30

Galoju i savo peza isidet dujas.Geros firmos Tiesioginis kastuoja nuo 3000lt,kaskokio sudo ar kokiam garaziuke uz 2500 tikrai nesinori deti.Sukisi tokius pinigus,o didele tikimybe kad vien bedas gausi.Dujininkas man patare..."Susiraskit metalinį kolektorių ir purkštukų tvirtinimus(svalkėje)ir turėsite laisvas rankas visiems savo sprendimams..."...tipo butu tada galima idet 2 kartos dujas ir be problemu vazinet.Tai va kokiuose modeliuose tas metalinis kolektorius istatytas ir aplamai kas per purkstuku tvirtinimai????

det siulau tik ADS arba BRC, jej det dujas tai tik su tiesioginiu ipurskimu ir nesukti galvos apie metalini kolektoriu - jej isidesi normalias dujas - sumokesi ~2.8 k LT (ir ne garaze o minetose vietose uz tokiask ainas deda) + turesi garantija.. as va gavau arba 5 metam arba 100 k km su salyga kad kas 10 k km pas juos pasikeisiu duju filtra kas kainuotu su darbais ~70 lt ;) good luck

Šį pranešimą redagavo Taratomas: 2006 rugsėjo 27 - 18:33

  • 0

#16 Svečias_dariuxas_*

Svečias_dariuxas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 28 - 07:51

kas is to kad tu uzsidesi ta metalini kolektoriu ir vazinesi saudydamas, trukciodamas, gesinedamas ir t.t. jau kaip minejau uz tuos pinigus geriau susitvarkyk auksta itampa ir voztuvus, pajusi ir ant sanaudu, vaziavimo ir variklis dirbs lygiau. jei tavo turbininis ir taip nera kapeiku (arba gaila) bent jau isidek su EKO sistema.
  • 0

#17 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2006 rugsėjo 28 - 08:47

Ziuriu turim klube pigiu duju guru :lol:
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#18 Svečias_MrMarkas_*

Svečias_MrMarkas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 28 - 17:25

Nesiulyciau deti II kartos. As susidejau uz 2500 BRC tiesiogini, ir jau metus vargo nematau. Mieste ar uzmiesti pjaunanat 180 ryja lygiai 10L. Mano draugelis zaidesi su pakeitimais i metalini kolektoriu ir panasiai, tai galutinis rezultatas buvo tas pats, kaip detis IV kartos. Nepagailek ir turesi gera sistema. dekis BRC
  • 0

#19 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2006 rugsėjo 28 - 18:11

Mieste ar uzmiesti pjaunanat 180 ryja lygiai 10L.

Meluoji ir neraudonuoji B)
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#20 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2006 rugsėjo 28 - 18:38

Mieste ar uzmiesti pjaunanat 180 ryja lygiai 10L.

Meluoji ir neraudonuoji B)

kas cia per stebuklingos dujos :) gal jau cia kokios 7 kartos :) varyciau ir as tokia isidet :) :P :beer:
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0