Peršokti prie turinio


Problemos su akumo krovimu


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 23

#1 Svečias_Pseudo_*

Svečias_Pseudo_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 rugpjūčio 03 - 09:22

Vakar vakare mano pugas vėl iškrėtė šunybę - neužsikūrė dėl sėdusio akumo :blink: O buvo taip. Po darbo užsikūriau kažkaip įtartinai ilgiau "zulindamas", kol nuvažiavau iki uošvių pradėjo išsijunginėt radija, užsidegė ABS'o lempa, nustojo mirksėt posūkiai... Sustojus ir pabandžius užvest iš naujo, pugas man parodė didelę špygą :angry: Parsinešus akumą namo ir krovus per nakt, šiandien užsivedžiau. Bet. Bevažiuojant mačiau porą kart mirktelėjo ir vėl užgeso akumo simbolis skydelyje... -_- Gal kas galit pasakyt kaip turi būt P405 signalizuojama apie nekraunamą akumuliatorių? Beje, priminkit, ar prieš vedant variklį (pasukus raktelį) pas P405 skydelyje užsidega akumo simbolis? Anksčiau lyg degdavo, dabar nea... :unsure:
  • 0

#2 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Parašyta 2004 rugpjūčio 03 - 09:53

Analogishki simptomai man buvo pasireishke, kuomet buvo parejes generatorius, o akumo lempa pasukus raktely turi degti, jei viskas OK. Beje tas generatorius ir dabar dar voliojasi mano bagazhinej, jei ish jo reiktu kokiu detaliu, welcome :)
  • 0
Scenario planning

#3 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 rugpjūčio 03 - 10:01

Pas mane visas geras miginis generatorius voliojasi, bet pradžiai siūlyčiau saviškiam pakeist šepetėlius jam arba bent jau pažiūrėt kokia jų būklė ar dar yra "mėsos". Generatorius ne starteris, ten nereikia vargt kad visa tai patikrint
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#4 Svečias_Pseudo_*

Svečias_Pseudo_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 rugpjūčio 03 - 10:10

Eina nx -_- Gal kam reikia nutriušusio P405 break 1.9 SRi '91, kuriame pakeista beveik viskas (galinis tiltas, variklis, sankaba su greičiu dėže ir etc.), išskyrus generatorių..? :angry: Pyyygiai -_-
  • 0

#5 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2004 rugpjūčio 03 - 10:11

Pas mane tai visaip buvo, pvz oksidavo klemos - galvojau kad akumas numire, dar buvo kad pradejo prasukineti skivas ant variklio ir silpnai sukdavo generatoriu, gal kazkas is sitos serijos. O as patikrinciau su voltmetru, kiek V akumas kraunamas dirbant varikliuj - is to galima suprasti ar generatorius pakankamai ussuka elektros.
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#6 Svečias_gile_*

Svečias_gile_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 rugpjūčio 03 - 10:13

As galvociau kad akumas blogas... man panasiai buvo nutike...
  • 0

#7 Svečias_Pseudo_*

Svečias_Pseudo_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 rugpjūčio 03 - 10:21

As galvociau kad akumas blogas... man panasiai buvo nutike...

Akumas pirktas prieš kokius 2 metus, nepapildomas žalias Daewoo, tipo su hydrometru, kuris signalizuotų apie akumo "mirtį" baltu tašku toje akutėje/skylutėje. Nu nebaltas jis dar tai tikrai -_-
  • 0

#8 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2004 rugpjūčio 03 - 10:42

Pasuki rakteli i pirma padeti - akumo lempa uzsidega. Jei uzkurus motora lempa neuzgesta, reiskia nekraunamas akumas.
  • 0
406 2.1 TD

#9 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 rugpjūčio 03 - 10:45

Pseudo, jeigu jau tu tiek perrinkai savo auto, tai patikėk, generatoriaus problema yra lašas jūroj. Šepetėliai kainuoja kapeikas, pasikeist gali pats, o jeigu ne tai aš tau juos už ačių pakeisiu. Jeigu dūbą davė akumas, tai čia auto iš viso ne prie ko. Gal kaip Swiftas minėjo dirželis per laisvas, bet turėtų nors kiek cypt. ;)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#10 Svečias_Pseudo_*

Svečias_Pseudo_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 rugpjūčio 03 - 11:19

Pasuki rakteli i pirma padeti - akumo lempa uzsidega. Jei uzkurus motora lempa neuzgesta, reiskia nekraunamas akumas.

O jei pasukus raktelį neužsidega? Ir užkūrus variklį nedega? :unsure: Tik kartais blyškiai (vos vos matomai) sumirksi (kokiom 3-5 sek)...

Dirželis nelaisvas, necypia ir klėmai neapžėlę...
  • 0

#11 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2004 rugpjūčio 03 - 11:28

O jei pasukus raktelį neužsidega? Ir užkūrus variklį nedega? :unsure: Tik kartais blyškiai (vos vos matomai) sumirksi (kokiom 3-5 sek)...

Dirželis nelaisvas, necypia ir klėmai neapžėlę...

:wacko:
tokiu atveju, teoriskai, jau turetum isvis nebeuzsivest :ph34r:

gal Daewoo nupuliavo :wacko: :ph34r:
  • 0
406 2.1 TD

#12 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 rugpjūčio 03 - 11:32

Daewoo čia ne prie ko. Gali būti prižėlęs vienas kontaktas prie generatoriaus arba rimtesnės generatoriaus problemos. Geriausias variantas pradžiai pamatuot ant akumo įtampą kiek duoda generatorius.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#13 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Parašyta 2004 rugpjūčio 03 - 11:44

Eina nx -_- Gal kam reikia nutriušusio P405 break 1.9 SRi '91, kuriame pakeista beveik viskas (galinis tiltas, variklis, sankaba su greičiu dėže ir etc.), išskyrus generatorių..? :angry: Pyyygiai -_-

Man tas generatorius, plia, uzhsiozhiavo zhiema, 160 km nuo kauno, autostradoj, temstant (tempti be ratuku automatines greichiu dezes nenorejau).

Zodziu mintyse ir pardaviau, ir ishmechiau ash ta pezha, ir visokiu nauju mahsinu prisipirkau kol mane tempe suledejusi iki plunges ant 28 km/h :angry:

Nu paskui susitvarkiau ir biski atsileidau :blush:
  • 0
Scenario planning

#14 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2004 rugpjūčio 03 - 11:49

darka> kiek nori uz migo generatoriu? ir kas gamintojas jo?
  • 0

#15 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 rugpjūčio 03 - 11:59

sia tema ir as turiu viena klausimeli. Pas mane irgi pradejo uzsideginet ta lempecka (labai labai blyskiai), kartais pergazavus ji uzgesta, kartais ne. Vedasi be jokiu problemu. Dirzelis itemptas - tvarkoj. Cia vienas veikejas man pribure, kad generatorius per stipriai krauna, a gali taip but?
  • 0

#16 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 rugpjūčio 03 - 12:14

sia tema ir as turiu viena klausimeli. Pas mane irgi pradejo uzsideginet ta lempecka (labai labai blyskiai), kartais pergazavus ji uzgesta, kartais ne. Vedasi be jokiu problemu. Dirzelis itemptas - tvarkoj. Cia vienas veikejas man pribure, kad generatorius per stipriai krauna, a gali taip but?

Gali būti, kad per stipriai, bet kadangi pergazavus kartais užgesta, tai greičiausiai per silpnai vis tik :)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#17 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 rugpjūčio 03 - 12:16

darka> kiek nori uz migo generatoriu? ir kas gamintojas jo?

Gamintojas Valeo, o kainos nežinau :)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#18 Svečias_Night_*

Svečias_Night_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 rugpjūčio 03 - 12:19

sia tema ir as turiu viena klausimeli. Pas mane irgi pradejo uzsideginet ta lempecka (labai labai blyskiai), kartais pergazavus ji uzgesta, kartais ne. Vedasi be jokiu problemu. Dirzelis itemptas - tvarkoj. Cia vienas veikejas man pribure, kad generatorius per stipriai krauna, a gali taip but?

Greiciausiai sepeciai jau prie galo, tai kartais saikingai nedakrauna. Pas mani taip buvo - krove tik ~12 voltu, tai kartais uzsidegdavo taip blankiai ta lempike. Paskui upgreidinau sepecius uz 60 litu (nors purtesi 10 minuciu atsieit priejimas pas trilitri labai grybishkas) ir tuom viskas baigesi. Va.
  • 0

#19 Svečias_Pseudo_*

Svečias_Pseudo_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 rugpjūčio 03 - 13:44

Užsirašiau penktadieniui Aumintin. Galėsit pirkt praktiškai visiškai perrinktą automobilį, beliks tik pas kosmetologą nuvaryt... -_-
  • 0

#20 Svečias_Pseudo_*

Svečias_Pseudo_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 rugpjūčio 06 - 19:09

08.06 d., penktadienis. Automintis. Nuimtas generatorius. Pakeisti šepetėliai. Uždėtas generatorius. Pasukus raktelį akumo simbolis skydelyje šviečia, akumas kraunamas. 30lt darbas, 6lt dalys, 1 mėn. garantija -_-
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0