Peršokti prie turinio


ziemines padangos: restauruotos ar naujos?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 34

#1 Svečias_irs_*

Svečias_irs_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gruodžio 16 - 13:53

Biciuliai, padiekit nuspresti, bo jau galva skauda...:)Bus pirmoji mano ziema su auto ir niekaip negaliu gauti konkretaus patarimo: isigyti geresnes kokybes restauruotas padangas ar prastesnes bet naujas padangas???Siam 'malonumui' galiu isleisti max 400 Lt.Patarkite, prashau, kaip elgtis. Kaimo keliais neplanuoju vazineti, todel rinksiuos nedygliuotas. Dabar ant mano P306 yra uzdetos vasarines 175/.../R14 (itartinai neiprastas dydis ziurint manul'a). Jei atsiras pykstanciu, kad iki siol vazineju su vasarinemis noreciau pareiksti, kad nuo lapkricio 1d. nevazineju apskritai :)Taip pat, gal galetumete patarti i kokia parduotuve vilniuje kreiptis tiek del padangu, (restauruotu ar nauju) tiek del ju pakeitimo???Visiems labai aciu uz bet kokia informacija.v.

Šį pranešimą redagavo irs: 2004 gruodžio 16 - 14:32

  • 0

#2 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2004 gruodžio 16 - 14:02

tau pades paieska forume :mad:
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#3 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2004 gruodžio 16 - 14:27

Už ~450Lt prieš porą metų pirkau 4 restauruotas švediškas Galaxy R14 ("Egzotika" Kirtimuose). Kaip žieminės ir už tokią kainą - tikrai labai neblogos, rekomenduoju, pats vėl imčiau. Guma minkšta, protektorius Nokian Hakka Q, už naujas korėjietiškas imho tikrai geresnės.
  • 0

#4 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2004 gruodžio 16 - 14:54

Man idomu, kaip isaiskinti, kad restauruotos padangos yra geros kokybes? :unsure:
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#5 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2004 gruodžio 16 - 15:01

Man idomu, kaip isaiskinti, kad restauruotos padangos yra geros kokybes? :unsure:

O kaip išsiaiškint, kad nerestauruotos geros kokybės? ;)
  • 0

#6 Svečias_irs_*

Svečias_irs_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gruodžio 16 - 15:41

Už ~450Lt prieš porą metų pirkau 4 restauruotas švediškas Galaxy R14 ("Egzotika" Kirtimuose). Kaip žieminės ir už tokią kainą - tikrai labai neblogos, rekomenduoju, pats vėl imčiau. Guma minkšta, protektorius Nokian Hakka Q, už naujas korėjietiškas imho tikrai geresnės.

Aciu, moonai. bet va pasinaudojau acidal 'patarimu', ir radau keleta neigiamu atsiliepimu apie egzotika siame forume...tipo jie megsta 'ishdurineti'. O pamate mane su karpio zvilgsniu vaikstinejanti po ju parduotuve...tikrai ikish koki lieva varianta:) bet, itariu, reikes rizikuoti :/
  • 0

#7 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gruodžio 16 - 15:48

O kaip išsiaiškint, kad nerestauruotos geros kokybės? ;)

gali pasitaikyti, kad restauruotos turi paslepta mechanini pazeidima. naujos tokio netures. bet restauruojant jos tikrinamos: pripuciamos juodai ir duodama max. apkrova. pac macew, kaip per toki bandyma senos sprogineja. irs - pasidomek ir melgoj, ka jie ten turi. rekomenduoju baze ir jos vadybinyka Toma. ans (kartojuosi) yra prizadejes taikyti kokius tai dicountus pugo klubo nariams. nes jie lygtai turi ir restauruotu, ir pigiu nauju. aisq, galaxy is restauruotu turetu but patraukliausios.
  • 0

#8 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2004 gruodžio 16 - 17:30

gerai yr tos restauruotos :) nors pamenu kai ieshkojau savo 205'am padugniu pernai - tai kazhkaip egzotikoj buvau uzhmates hakkapelitaQ berods uzh 130Lt versus. restauruotas uzh berods 90Lt... - tai tik tiek kad ieshkojau shypuotu... :) na bet tuo tarpu pasimaishe kolega dewgonas ir isiule savo hakkapelita 1 - tai jom dabar bais patenkintas vazhineju :beer:
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#9 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2004 gruodžio 17 - 10:12

Galvoju, betkokiu atveju naujos kokibiskenes nei restauruotos, nors ziema uztenka i restauruotu, apkrovos dideles nera, grechiu nera, nebent trasa pastoviai vazineti su pilnai pakrautu auto! :D
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#10 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2004 gruodžio 17 - 10:44

Na kad kazkaip kiek susiduriu su patarimais del nauju ir del restauruotu, tai visi vis pataria geriau prideti kelis litus ir paimti naujas.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#11 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 gruodžio 17 - 10:48

Kad ir kaip gerai surestauruota padanga, bet ji vis tiek sena. Protektorius naujas, bet kitos pagrindinės dalys, tokios kaip kordas, vistiek senos ir tikimybė, kad atuduos galus labai didelė. O dar už jas mokėt po 100Lt, tai ką aš žinau.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#12 ergo

ergo

    senbezda

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 730
  • Vieta:Skuodas
  • Automobilis:Renault Clio2 ir Dodge Durango Limited 5,7 HEMI

Parašyta 2004 gruodžio 17 - 11:00

nu va as jau antra ziema usinu restauruotas ir joku vargu nematau : pigu ir gera, ir laiko normaliai :)
  • 0
Lietuva
Skuodo auto klubo "Medinis ratlankis"
Prezidentas
www.medinisratlankis.lt

#13 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2004 gruodžio 17 - 11:10

Ko gero ir pati guma praranda savo tikrasias savybes per keleta metu.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#14 lordas

lordas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 595
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2004 gruodžio 17 - 11:23

As tai siulyciau visgi hankook'us naujus.... nauja yra nauja, o korejcai irgi gal ne kitaicai, kur GY, Pirelli ir kiti garsus gamina...
  • 0

#15 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2004 gruodžio 17 - 12:09

Kad ir kaip gerai surestauruota padanga, bet ji vis tiek sena. Protektorius naujas, bet kitos pagrindinės dalys, tokios kaip kordas, vistiek senos ir tikimybė, kad atuduos galus labai didelė. O dar už jas mokėt po 100Lt, tai ką aš žinau.

Bijau kad tai nusistatymo reikalas ;) Jei padangos restauruojant tikrinamos - ko bijot? Aš pats kažkada irgi buvau idėjiškai prieš restauruotas, kol dėl finansų nebuvimo tuo momentu nenusipirkau šitų. Ir likau visai nustebęs, bo tikėjausi blogiau. Dėl kordo - nežinau, manosios 160kmh atlaikė, kai rudenį užsimiršęs autostradoj paspaudžiau. Atlaikė ir užlėkimą ant betoninio kelininkų :mad: stulpelio pagrindo ~70km/h greičiu visai neseniai, net guzais nenuėjo, nors pugas visas net pašoko. Šiaip man pakako renkantis pačiupinėt visokių pigesniųjų padangų protektoriaus gumą, kad apsispręsčiau dėl šitų. Juolab pažiūrėjus kai kurių kitų "naujų" padangų pagaminimo datas - jos jau nebuvo naujos, tik tiek kad nedėvėtos. Gi šitos - šviežutėlės minkštutėlės. Vieninteliai man užkliuvę dalykai: realūs išmatavimai neatitinka skaičiukų (kokių 1,5 cm aukštesnės nei analogiškų išmatavimų kitos); šiaip sau ant šlapio asfalto; kiek sunkiau balansuojamos. Vasariniams mano važinėjimo režimams restauruotų imt nesiryžčiau, bet žiemai (su mano 85% ridos mieste) - man pats tas (price/performance prasme). Aišku, nereik tikėtis to paties ką duoda 250lt/vnt padangos, bet per dvi žiemas nebuvau nei karto užklimpęs ir neapturėjau nei vienos ekstremalios situacijos dėl padangų.
  • 0

#16 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 gruodžio 17 - 12:26

Gal... Bet vietoj 400, sumokėjus 600-700Lt bent 3 sezonam aš esu ramesnis, o tai mano manymu yr geriau. Bet čia kiekvienam savi kriterijai, bet kai vieną kartą atlėkęs "gudrutis" su "naujom" restauruotm sugurins mašinai žopą, tada tie kriterijai pasistums į kitą pusę.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#17 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2004 gruodžio 17 - 12:29

Žinai, net brangiausios padangos nepadės, jei nežinosi jų (ir savo) galimybių ribų. <_< O už "gudrutį" - ačiū :PBeje, pažiūrėk kiek iškritus pirmajam sniegui forumuose daug rėkiančių "o mano padangos pobrangiaja, todėl aš šiandien lėkiau an šimto, o visi kiti lochai, nes važiavo atsargiai!". Čia jie labiau nusipelno šito titulo.
  • 0

#18 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 gruodžio 17 - 12:50

Žinai, net brangiausios padangos nepadės, jei nežinosi jų (ir savo) galimybių ribų. <_< O už "gudrutį" - ačiū :P Beje, pažiūrėk kiek iškritus pirmajam sniegui forumuose daug rėkiančių "o mano padangos pobrangiaja, todėl aš šiandien lėkiau an šimto, o visi kiti lochai, nes važiavo atsargiai!". Čia jie labiau nusipelno šito titulo.

Apie "gudrutį" nieko asmeniško :beer: :D O tiems kurie "krūti" smegenų įkrės tik grabas. Aš kalbu apie protingą važinėjimą ir apie auto prognozuojamumą. Aišku galima žiemą važinėt ir su plikom vasarinėm ne didesniu kaip 10 km/h greičiu :D . Iš taško A į B kada nors nuvažiuosi ir gal būt saugiai :lol:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#19 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2004 gruodžio 17 - 12:56

Teko ir su plikom vasarinėm žiemą važinėt :lol: Ačiū, gal daugiau nebenoriu.Bet teko su šitais galaxiais ir žieminiam slalome sudalyvaut (ant sniego/ledo), ir net sėkmingiau už kai kuriuos su įmantresnėm padangom ^_^
  • 0

#20 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 gruodžio 17 - 13:00

Man gali ir krūčiausias padangas užmaut, slalome vistiek paskutinis likčiau ;) :lol:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0