Peršokti prie turinio


Nuotrauka

P307 nesikuria


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 15

#1 narod

narod
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 69
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307SW

Parašyta 2012 liepos 22 - 20:31

sveiki, kas galit duot kontaktus gero meistro, kuris grybų nerinkdamas sutvarkytų 307 1.6 hdi 80 kw 2007 m. problema: nesikuria nuo akumo, vos pastūmus puikiausiai, plius dar spaudžiant gazą atsiranda trukčiojimas intervale nuo 1400-2800 rpm, važiuojant 5 pavara dinginėja trauka. vietovė vilnius
  • 0

#2 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2012 liepos 22 - 20:37

elementariai pabandyk kita akumuliatoriu isideti. Arba starteri keiti, 1 ish tu problemu.
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#3 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2012 liepos 22 - 20:45

elementariai pabandyk kita akumuliatoriu isideti. Arba starteri keiti, 1 ish tu problemu.

Sakai trukcioja ir trauka dingsta del starterio bedos? :hmm:
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#4 narod

narod
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 69
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307SW

Parašyta 2012 liepos 22 - 20:53

akumą keitėm, ne jame problemos, dėl starterio prieš kelias iki numirštant vedėsi be didesnių problemų per vieną kart jamė ir numiro?
  • 0

#5 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2012 liepos 22 - 22:01

Sakai trukcioja ir trauka dingsta del starterio bedos? :hmm:

ce del uzsivedimo. seip tai aishku nera ka sukti kiaushinius, dedam at pc matome priezastis ir viskas.
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#6 KDiagnostika

KDiagnostika
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 120
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Diagnostika

Parašyta 2012 liepos 23 - 07:24

sveiki, kas galit duot kontaktus gero meistro, kuris grybų nerinkdamas sutvarkytų 307 1.6 hdi 80 kw 2007 m. problema: nesikuria nuo akumo, vos pastūmus puikiausiai, plius dar spaudžiant gazą atsiranda trukčiojimas intervale nuo 1400-2800 rpm, važiuojant 5 pavara dinginėja trauka. vietovė vilnius

paziurek ar vairklis turi gera mase...
  • 0

#7 narod

narod
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 69
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307SW

Parašyta 2012 liepos 23 - 08:33

palaukit žmonės aš atrodo aiškiai parašiau, man nerekia subinėj guzikų ieškoti, man reikia kontaktų gero meistro kuris padarytų sąžiningai ir už priimtiną kainą, o tai jau nusibodo gal tas, gal anas tokia ir buvo pagrindinė temos idėja. atsiprašau gal per stipriai išsireiškiau
  • 0

#8 linukass

linukass
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 178
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307 sw

Parašyta 2012 liepos 29 - 14:45

palaukit žmonės aš atrodo aiškiai parašiau, man nerekia subinėj guzikų ieškoti, man reikia kontaktų gero meistro kuris padarytų sąžiningai ir už priimtiną kainą, o tai jau nusibodo gal tas, gal anas tokia ir buvo pagrindinė temos idėja. atsiprašau gal per stipriai išsireiškiau

Gerai tu cia issireiskiai :good:
As ir su tais patarimais praradau daug nervu ir pinigu, kol svogeris surado beda (paprasciausiai viena fiske durnuoja). Dabar reik elektriko kuris galetu patikrint ta fiske, gal reik laidus perziuret, gal visa fiske pakeist, gal dar koki velnie paziuret :dntknw:
Taigi, kal kas parekomenduosit elektrika Vilniui :beer:
  • 0

#9 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2012 liepos 29 - 22:24

RAMUS - forume susirandat!
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#10 linukass

linukass
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 178
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307 sw

Parašyta 2012 liepos 30 - 16:04

RAMUS - forume susirandat!

Nenoriu pasakyt nieko blogo apie Ramus, siaip maladec bachuras :good: , daug laiko praleido prie mano :pug: , bet deja, viskas liko tik spejimais :( nei kompas nei jo patirtis man nepadejo :dntknw: Tik pinigus istaskiau, o :pug: kaip nenori vaziuot taip nenori :(
Todel ir ieskau elektriko kuris moka ne tik su kompu dirbti, bet ir su paprastu testeriu ;]
  • 0

#11 narod

narod
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 69
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307SW

Parašyta 2012 rugpjūčio 01 - 08:56

Gerai tu cia issireiskiai  :good:
As ir su tais patarimais praradau daug nervu ir pinigu, kol svogeris surado beda (paprasciausiai viena fiske durnuoja). Dabar reik elektriko kuris galetu patikrint ta fiske, gal reik laidus perziuret, gal visa fiske pakeist, gal dar koki velnie paziuret  :dntknw:
Taigi, kal kas parekomenduosit elektrika Vilniui  :beer:

nesikurimas buvo starterio problema, sutvarkė, bet šiandien vėl tas pats varysiu servisan atgal, elektrikus susiradau minties g. 3a, 'automintis' berods, gal ką ne taip padarė, bet kas iš mūsų nedaro klaidų, kai žinosiu rezultatus pranešiu

Šį pranešimą redagavo narod: 2012 rugpjūčio 01 - 08:58

  • 0

#12 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2012 rugpjūčio 01 - 09:38

Nenoriu pasakyt nieko blogo apie Ramus, siaip maladec bachuras :good: , daug laiko praleido prie mano :pug: , bet deja, viskas liko tik spejimais :( nei kompas nei jo patirtis man nepadejo :dntknw: Tik pinigus istaskiau, o :pug: kaip nenori vaziuot taip nenori :(
Todel ir ieskau elektriko kuris moka ne tik su kompu dirbti, bet ir su paprastu testeriu ;]

o tai kam pinigus mokejai jei nesutaise? ;)
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#13 linukass

linukass
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 178
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307 sw

Parašyta 2012 rugpjūčio 01 - 16:38

Nenoriu pasakyt nieko blogo apie Ramus, siaip maladec bachuras  :good: , daug laiko praleido prie mano  :pug: , bet deja, viskas liko tik spejimais  :(  nei kompas nei jo patirtis man nepadejo  :dntknw:  Tik pinigus istaskiau, o  :pug: kaip nenori vaziuot taip nenori  :(
Todel ir ieskau elektriko kuris moka ne tik su kompu dirbti, bet ir su paprastu testeriu  ;]

o tai kam pinigus mokejai jei nesutaise? ;)

Matai gedimas toks debiliskas, nei is sio nei is to nesikuria masina, po kiek laiko vel uzsikure. Tai taip ir gaunas, nuvarai i serviza ar pas Ramus iskart junge kompa ir uz diagnostika jau reik moket, paskui prasideda burimas is kavos tirsciu, gal tas gal anas, vel vercia masina aukstyn kojom, keicia kazka, kazka ziuri, masina dirba lyg ir viskas gerai. Susimoki ir vaziuoji sau laimyngas, po kiek laiko vel nesikuria :dntknw: ir vel tas pats.... diagnostika ir t.t :(
As va vieno niekaip nesuprantu, ar jau visai zmones nebemoka dirbti su testeriu ar kaip yra. Buvau nuvares i dyzel servisa, cia tipo jau krutas servizas, bet kaip visur diagnostika ir toliau nieko...
  • 0

#14 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2012 rugpjūčio 02 - 08:26

Matai gedimas toks debiliskas, nei is sio nei is to nesikuria masina, po kiek laiko vel uzsikure. Tai taip ir gaunas, nuvarai i serviza ar pas Ramus iskart junge kompa ir uz diagnostika jau reik moket, paskui prasideda burimas is kavos tirsciu, gal tas gal anas, vel vercia masina aukstyn kojom, keicia kazka, kazka ziuri, masina dirba lyg ir viskas gerai. Susimoki ir vaziuoji sau laimyngas, po kiek laiko vel nesikuria :dntknw: ir vel tas pats.... diagnostika ir t.t :(
As va vieno niekaip nesuprantu, ar jau visai zmones nebemoka dirbti su testeriu ar kaip yra. Buvau nuvares i dyzel servisa, cia tipo jau krutas servizas, bet kaip visur diagnostika ir toliau nieko...

O tai kas konkrečiai darosi (arba nesidaro)?
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#15 narod

narod
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 69
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307SW

Parašyta 2012 rugpjūčio 02 - 09:34

Gerai tu cia issireiskiai  :good:
As ir su tais patarimais praradau daug nervu ir pinigu, kol svogeris surado beda (paprasciausiai viena fiske durnuoja). Dabar reik elektriko kuris galetu patikrint ta fiske, gal reik laidus perziuret, gal visa fiske pakeist, gal dar koki velnie paziuret  :dntknw:
Taigi, kal kas parekomenduosit elektrika Vilniui  :beer:

nesikurimas buvo starterio problema, sutvarkė, bet šiandien vėl tas pats varysiu servisan atgal, elektrikus susiradau minties g. 3a, 'automintis' berods, gal ką ne taip padarė, bet kas iš mūsų nedaro klaidų, kai žinosiu rezultatus pranešiu

nuvariau saviškį atgal pas elektrikus - o jie: pas mus garantijos nėra, gal magnetas, gal tas anas, įdomu kiek pinigų pareikalaus :hmm: , kas dvi savaiti starterį nuiminėt per brungu, negi sunku ant stendo patikrint ir pasakyt tam atia, anam atia, šitas laikys pusmetį, ketvirtas geras, to ano ir kito remontas tiek kainuoja, ką keičiam ką paliekam
  • 0

#16 linukass

linukass
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 178
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307 sw

Parašyta 2012 rugpjūčio 02 - 16:18

Matai gedimas toks debiliskas, nei is sio nei is to nesikuria masina, po kiek laiko vel uzsikure. Tai taip ir gaunas, nuvarai i serviza ar pas Ramus iskart junge kompa ir uz diagnostika jau reik moket, paskui prasideda burimas is kavos tirsciu, gal tas gal anas, vel vercia masina aukstyn kojom, keicia kazka, kazka ziuri, masina dirba lyg ir viskas gerai. Susimoki ir vaziuoji sau laimyngas, po kiek laiko vel nesikuria  :dntknw:  ir vel tas pats.... diagnostika ir t.t  :(
As va vieno niekaip nesuprantu, ar jau visai zmones nebemoka dirbti su testeriu ar kaip yra. Buvau nuvares i dyzel servisa, cia tipo jau krutas servizas, bet kaip visur diagnostika ir toliau nieko...

O tai kas konkrečiai darosi (arba nesidaro)?

Taigi rasiau, nei is sio nei is to neuzsikuria ir daryt tu jai ka nori, pastovi kiektai laiko ir vel uzsikuria ir vaziuoja be jokiu bedu :good:
Buvo toks bajeris, netoli namu atsisedau ir neuzkuriau, pabandziau po pusvalandzio, vel nesikuria, skambinu i serviza, sako atsiusim trala rytoi, kai nesikuria turetu matyt beda, kagi ryte ateinu ir vel nesikuria, atvaziuoja tralas ir nuveza i serviza, atleke zmogelis su kompu, pajunge ir bruks ir dirba :good: kompas nieko nerodo uz trala 100 pinigu ir vaziuoju namo nosi nukabines :(
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0