Peršokti prie turinio


Stovykla "Vasaros ratas 2007"


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 15

#1 Svečias_Vysnia_*

Svečias_Vysnia_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 09 - 16:22

Čia su tuom oru tai nepasisekėsi, o ir Alytus :blush: nesudalyvavom GM'07, tai yra gera proga susiorganizuoti keliems peugeot ekipažams ir sudalyvauti stovykloje "Vasaros ratas" 2007 08 03-05 d.d., kuri vyks Malūko dvare ant ežero kranto (7km už Vievio Trakų kryptimi). Smulkiau čia. Viskas vyksta palapinėse, prie ežero, na vnžodžiu renginys vertas dėmesio (užpernau dalyvavau, taip pat ir Urbis buvo). Jei kas manot rimtai važiuoti parašykit man į PM. Nepasididžiuojam ir sudalyvaujam.

Jau yra žinoma kaina:
40 Lt - vairuotojui su automobiliu;
po 10 Lt - keleiviams

Šį pranešimą redagavo Vysnia: 2007 liepos 17 - 15:45

  • 0

#2 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2007 liepos 09 - 19:04

"Vasaros ratas" 2007 08 03-05 d.d., kuri vyks Malūko dvare ant ežero kranto (7km už Vievio Trakų kryptimi).

O aš siūlau geriau visiems į Roko Naktis :beer: :beer: :beer:
:D
  • 0

#3 Lauriukste

Lauriukste
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 534
  • Vieta:DEUTSCHLAND
  • Automobilis:Sena audine ir vyro 607.

Parašyta 2007 liepos 10 - 08:16

Deja, Vysnia, tu labai klysti.... Alytus neliko uz borto ir buvau bent jau as GM'e, o sitas renginys kazkoks grybas man. Geriau jau tikrai i Roko naktis nulekti, i domiau manau butu.
  • 0
Tegyvuoja EMIGRACIJA!!!! Kol nepasikeis kokios trys kartos valdzioje, tol Lietuvoje tvarkos nebus.

#4 Brendis

Brendis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 93
  • Vieta:Chiumaziku garazas
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ, 1.4

Parašyta 2007 liepos 10 - 08:24

as ir manyciau kad roko naktys butu smagiau :D tikrai noreciau apsilankyti :D
  • 0
Why drink and drive if u can smoke and fly :D

#5 Svečias_Vysnia_*

Svečias_Vysnia_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 10 - 10:18

Į "Vararos rato" stovyklą siūlau sudalyvauti ypač kam nors iš mūsų klubo valdybos, kad sužinotų kaip atrodo COOL renginys: kaina minimali, marškinėliai nemokamai, fejerverkai, konkursai, prizai... Suprantat, važiuoti į klubo susitikimą ir gyventi nameliuose mokant panašiai kaip už "namelį Palangoje 100m nuo jūros" nuo galvos yra truputį nesąmonė. Pasikartosiu, ką jau rašiau prieš du metus: vienam automobiliui buvo 40 litukų (davė firminių netradic.auto.klubo daiktų: krepšiuką, puodelį, marškinėlius ir lipdukų), palapinei statyti vietos kiek akys užmato, rungtys-konkursai, nugalėtojų apdovanojimai, nugalėtojams prizai ne iš pigiųjų. Nesuprantu, kaip iš tų pinigų išeina išnuomoti plotą, pasirūpinti prizais, pagaminti atributiką, suorganizuoti fejerverkus trims minutėms, ir t.t. Tai vat, gal geriau kitiems metams ir Peugeot klubas pabando išsinuomot kažką panašaus į Malūko dvarą?

Šį pranešimą redagavo Vysnia: 2007 liepos 10 - 10:19

  • 0

#6 Svečias_Vysnia_*

Svečias_Vysnia_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 10 - 10:24

Deja, Vysnia, tu labai klysti.... Alytus neliko uz borto ir buvau bent jau as GM'e, o sitas renginys kazkoks grybas man. Geriau jau tikrai i Roko naktis nulekti, i domiau manau butu.

O dėl tavo grybų, tai pasiskaityk šitos temos (apie 2005 metų "Vasaros rato" stovyklą) pabaigoje esančias mano ir Peugeot klubo nario Urbis žinutes.

:blink: Kažkaip aš Alytuje dar neužmačiau tavo Peugeot'o su klubo atributika
  • 0

#7 Svečias_jurgacka_*

Svečias_jurgacka_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 10 - 10:44

Duok Dieve Jums gero oro miegant palapinėse. Nes jei vėl viskas plauks, tai kažin ar visi džiaugsis tomis palapinėmis. Tada bus ir anie organizatoriai blogi, tipo ana va kokie kvailiai, su palapinėm per tokį orą.
  • 0

#8 Brendis

Brendis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 93
  • Vieta:Chiumaziku garazas
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ, 1.4

Parašyta 2007 liepos 10 - 11:08

Į "Vararos rato" stovyklą siūlau sudalyvauti ypač kam nors iš mūsų klubo valdybos, kad sužinotų kaip atrodo COOL renginys: kaina minimali, marškinėliai nemokamai, fejerverkai, konkursai, prizai...
Suprantat, važiuoti į klubo susitikimą ir gyventi nameliuose mokant panašiai kaip už "namelį Palangoje 100m nuo jūros" nuo galvos yra truputį nesąmonė.
Pasikartosiu, ką jau rašiau prieš du metus: vienam automobiliui buvo 40 litukų (davė firminių netradic.auto.klubo daiktų: krepšiuką, puodelį, marškinėlius ir lipdukų), palapinei statyti vietos kiek akys užmato, rungtys-konkursai, nugalėtojų apdovanojimai, nugalėtojams prizai ne iš pigiųjų. Nesuprantu, kaip iš tų pinigų išeina išnuomoti plotą, pasirūpinti prizais, pagaminti atributiką, suorganizuoti fejerverkus trims minutėms, ir t.t.
Tai vat, gal geriau kitiems metams ir Peugeot klubas pabando išsinuomot kažką panašaus į Malūko dvarą?

OOO sakai kad viskas labai pigiai :D paziurek kiek jie turi remeju. o musu klubas sakyciau maziau ir todel skiriasi kainos. nemanai taip?
  • 0
Why drink and drive if u can smoke and fly :D

#9 Svečias_hotRoad the president_*

Svečias_hotRoad the president_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 10 - 16:32

renginys tikrai vertas demesio :beer: aktyvus poilsis ir gerai praleistas laikas garantuotas. shiemet bus jau devintasis tarpklubinis suvaziavimas, o oras bus tikrai geras nes uzsakiau :D , nors pernai pvz lijo dvi dienas tachiau visi buvo patenkinti renginiu - nusiskundimu negirdejau :) Ir tikrai jau devynis metus kaip vyxta renginys jokiu incidentu nebuvo - chia gi kaip per olimpines zaidynes - visi skirtingi bet patenkinti ir laimigi :beer: tegyvuoja draugyste :beer: !!!!!! shiemet kaip niekada daug skirtingu klubu dalyvaus - malonu butu matyti ir peugeot atstovus :beer: atvykit su sheimom vaikais - tikrai gerai praleisit laika hotRoad klubo prezidentas
  • 0

#10 fajnaj

fajnaj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 524
  • Vieta:Vilnius, Palanga, Klaipeda
  • Automobilis:ex. Peugeot 406 Coupe; Peugeot 307 SW

Parašyta 2007 liepos 10 - 17:18

na as, manau, jog geras oras padarytu/padarys visus open air renginius labai gerus. nesvarbu - GM, vasaros ratas, bliuzo ar roko naktys. o del chebros ir panasiai - tai ir oras nesvabu.
  • 0

#11 Lauriukste

Lauriukste
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 534
  • Vieta:DEUTSCHLAND
  • Automobilis:Sena audine ir vyro 607.

Parašyta 2007 liepos 11 - 10:44

:blink: Kažkaip aš Alytuje dar neužmačiau tavo Peugeot'o su klubo atributika

Na, nezinau kur tu buni? Alytuje ar kur palei Balbieriski. As su savo masiniuku kasdien po Alytu trainiojuos. Na, aisku didziaja laiko dali tarp pirmo alytaus ir centro, bet vis vien manau galima pastebeti klubo atributika. Juk ne tiek daug Alytuje Peugeot automobiliu su klubo atributika.
  • 0
Tegyvuoja EMIGRACIJA!!!! Kol nepasikeis kokios trys kartos valdzioje, tol Lietuvoje tvarkos nebus.

#12 Svečias_Vysnia_*

Svečias_Vysnia_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 17 - 15:59

Alio! klubo aktyvuoliai, puoselėtojai, valdyba... :o
  • 0

#13 Svečias_Vysnia_*

Svečias_Vysnia_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugpjūčio 09 - 10:49

Taigis, išsipagiriojau po stovyklos :lol:
Viskas buvo labai gražu, labai faina, vyko tarpklubinės varžybos, aišku Peugeot klubas varžybose nedalyvavo, nes buvau tik vienas (va jums :P ). Nuo organizatorių Peugeot klubas gavo padėką:
Posted Image
Tikiuosi kitais metais, būsite aktyvesni, ir tikrai pasiteisins žodžiai padėkoje "už aktyvų dalyvavimą".
  • 0

#14 Svečias_Atspek_*

Svečias_Atspek_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugpjūčio 09 - 12:40

Taigis, išsipagiriojau po stovyklos :lol:
Viskas buvo labai gražu, labai faina, vyko tarpklubinės varžybos, aišku Peugeot klubas varžybose nedalyvavo, nes buvau tik vienas (va jums :P ). Nuo organizatorių Peugeot klubas gavo padėką:
Posted Image
Tikiuosi kitais metais, būsite aktyvesni, ir tikrai pasiteisins žodžiai padėkoje "už aktyvų dalyvavimą".

Pats propagavai, kisai. Nors nelabai kas ir to norejo ar susizavejo. O dar paskui idedi photo ir ZIUREKIT KOKS AS SAUNUS ESU.
  • 0

#15 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2007 rugpjūčio 09 - 12:48

Atspek, ar arthurai (juk atspejau? :P), tavo komentaras ne į temą visiškai... <_< Jei esame klubas - tai turėtume kur kas daugiau bendraut su kitais klubais, semtis iš jų patirties, dalyvaut renginiuose, atstovaut savo klubą... :mellow: Priminsiu - šį savaitgalį citriniečių GM'as, gaila eilinį kartą negalėsiu sudalyvaut ... -_-
  • 0

#16 Argus

Argus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 310
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 306 xt

Parašyta 2007 rugpjūčio 09 - 13:05

O jų klubas oficialus? Jei taip - taigis ir remėjų surasti daugiau šansų. be to jie tuomet moka ir klubo mokesčius - iš čia ir prizų gausumas ir GM pigumas ir t.t. Čia mano nuomonė.
  • 0
Artimiausias kelias į vyro širdį - skalpeliu per krūtinės ląstą.




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0